lessphp error: variable @inputHeight is undefined: failed at ` margin-bottom: 10px;` /home/kobzaua/kobza.com.ua/www/templates/kobza/less/template.less on line 132 Барвінок-Криниця (Пушкіно)

Барвінок-Криниця (Пушкіно)

Тетяна Ключникова, патріот і активістка
Тетяна Ключникова, патріот і активістка

Голова НКОУ «Криниця» з м. Пушкіно (МО) Тетяна Миколаївна Ключникова нагороджена Україною орденом княгині Ольги III ступеня

Орден Тетяна Миколаївна одержала: - за значний внесок у збереження та пропаганду української культури в Російській Федерації; - за плідну роботу НКОУ "Криниця", яку Тетяна Миколаївна очолює вже 7 років; - за зміцнення українсько-російської дружби.

Тетяна Миколаївна є Членом Консультативної Ради у справах національностей при уряді Московської області першого і другого скликання. Вона стала ініціатором і організатором цілої низки міжнародних, федеральних і регіональних заходів:

- проведення міжнародної акції "Вифлеємський вогонь Миру" зі скаутами України;

- проведення 2-го Українського молодіжного форуму Росії в м. Пушкіно і допомогу у проведенні 1-го і 3-го Форумів в Москві і Твері;

Христо воскрес!!!
Христо воскрес!!!

Дорогі колеги, шановна українська громадо!

Щиро вітаю ВАС зі Світлим Христовим воскресінням! Хай Божа ласка огортає кожну родину і всю нашу Україну! Хай Благодатний Вогонь спалить всі нещастя і біди, що прийшли на нашу землю! Хай разом з Ісусом воскресне наша надія і щасливе мирне життя! Господи, пошли нам розуму і сили на все добре! Щастя, радості і Божої благодаті!

Смачної Вам Паски! Христос воскрес!

Тетяна КЛЮЧНИКОВА,

Тетяна Ключникова
Тетяна Ключникова

Артисти сімейного ансамблю отримали дипломи ІІ та ІІІ ступеня

7-9 червня в білоруському місті Постави проходив XVI Міжнародний фестиваль народної музики «Дзвенять цимбали і гармоні». Московську область Росії на ньому представляв український сімейний вокальний ансамбль «Барвінок» Національно-культурного об'єднання українців «Криниця». Це був перший міжнародний досвід молодого творчого колективу, але «Барвінок» виступив достойно і привіз до Пушкіно дві нагороди: Диплом лауреатів II ступеня в номінації ансамбль та III ступеня - в номінації соліст.

"Вітаю і шчыра віншую Вас!" - зустріла нас лагідною материнською усмішкою куратор Людмила Гаврилівна на залізничному вокзалі Полоцька. Наш «Барвінок» уперше приїхав до Білорусії. Дорога до районного міста Постави бігла поміж безмежних ланів, які густо колосилися житом і пшеницею, цвіли жовтими килимами ріпаку та зеленіли рівними рядочками кукурудзи. Чисті узбіччя обрамляли покоси свіжоскошеної трави. Невеличкі озерця з кладочками серед похилених над водою верб були казково нереальними, як спогади дитинства. Все таке знайоме і рідне серцю, що душа співала. Весь автобус наповнився тихою ліричною піснею і ніжною музикою.

Тетяна Ключникова
Тетяна Ключникова

Радість гідної перемоги юних криничан з підмосковного Пушкіно

Здавалося, в них виросли крила і вони ось-ось полетять назустріч сонцю по засніженому Арбату. А я дивилася на них і моє серце переповняла гордість: які ж вони молодці! Шостий раз ми їдемо додому переможцями!

31 березня 2013 року в Національному культурному центрі України в Москві пройшов XI Всеросійський фестиваль на краще читання поезій Т.Г. Шевченка. На конкурс приїхали учасники з різних куточків Росії: з Татарстану, Башкортостану, Удмуртії, Омська, Томська, Воронежа, Нижнього Новгорода, Твері, Пушкіно і Москви. Всі їхали за перемогою, бо перед тим вже вибороли першість в своїх місцевих і регіональних шевченківських конкурсах. Слід відзначити, що майстерність виконання поезій була на рівні акторської. Я щиро співчувала членам журі: як нелегко було їм судити! Чесно кажучи, з першого дня я тихенько підводила дітей до того, що треба достойно зустріти і поразку, адже всім хочеться бути в числі перших, а учасників дуже багато. Тим більше, що вже п'ять років ми посідали виключно призові місця, правда, в різних вікових категоріях. А в цьому році вони всі потрапили в одну ? від 13 до 17 років. І все ж, на нашу велику радість, ми знову посіли I, II і III місця! Скажіть, ну як тут не пишатися такими дітьми?! Це гордість і слава всієї нашої «Криниці»: Алевтина Атаманенко (уривок з поеми «Гайдамаки») - четвертий раз перемогла, Олександр Поліщук («Хіба самому написать…») - шостий раз, Георгій Афонетошин («Ми в купочці колись росли») - вперше, Тетяна Зублевська (уривок з поеми «Катерина») - двічі перемагала. Особливо хочу відзначити Георгія, бо він росіянин і ніколи не говорив українською, а на конкурс вивчив досить велику за обсягом поезію і прочитав її, як справжній українець, без жодного слова з російським акцентом. І допоміг йому в цьому його товариш Сашко Поліщук. Саме він був його вчителем і наставником, а не я.

Тетяна Ключникова
Тетяна Ключникова

Літо скінчилось… Попереду чимало масштабних планів!

Літо-2012 для підмосковного Національно-культурного об'єднання українців «Криниця» було багатим на щасливі події, кожна з яких стала маленьким кроком вперед. Це була і копітка праця, і відпочинок, і як кажуть, поєднання приємного з корисним.

Перший осінній день нагадав усім, що період літніх відпусток і канікул закінчився. Вулиці нашого підмосковного Пушкіно замайоріли святковими букетами і щасливими посмішками школярів. Пора сідати за парти, братися до роботи. Як завжди цього дня всі розповідають, де відпочивали і як провели літо. От і ми, криничани, хочемо поділитися з вами своїми радощами. Але про все по черзі.

Червень

8 і 12 червня в м. Митіщі відбулася V Асамблея народів Підмосков'я. Вона пройшла під девізом «Дружба народів - основа єдності і стабільності Московської області». В перший день Асамблеї, під час роботи «круглого столу», голова Ради НКОУ «Криниця» Т.М. Ключникова виступила з доповіддю про єдиний в Московській області інтернаціональний Дім «Дружба» в Пушкіно та про роботу в ньому національно-культурних автономій і об'єднань. Губернатор Московської області С.К. Шойгу достойно оцінив роботу пушкінських криничан і за довголітню наполегливу роботу нагородив члена Ради НКОУ «Криниця», керівника мистецьким відділом організації Л. С. Костроміну Почесною грамотою Губернатора.

Тетяна Ключникова, голова Ради НКОУ,,Криниця,,
Тетяна Ключникова, голова Ради НКОУ,,Криниця,,

Все почалось із запрошення…

Все почалося із запрошення до участі у роботі науково-практичної конференції «Країни світу: історія та сучасність» секції україністики, яку два роки поспіль проводить московський Палац дитячої та юнацької творчості на Воробйових горах. Молодь нашого національно-культурного об'єднання українців «Криниця» з міста Пушкіно Московської області вже мала досвід роботи в такому заході, тому залюбки взялася до роботи. Гуртом підбирали тему, яка була б цікавою і для дослідників, і для слухачів. Підійшли до справи з гумором: вирішили об'єднати корисне з приємним, вибравши тему «Українські вареники». Міркували при цьому: робота - роботою, а їсти хочеться завжди, то ж байдужих не буде. Працювали з захопленням, провели серйозні дослідження, дуже ретельно відтворили історію національного кулінарного бренду. Виявилось, що українські вареники - не просто смачна страва, а справжня магічна сила! Та про все по черзі.

Володимир Мельниченко розповідає про Шевченка в Москві
Володимир Мельниченко розповідає про Шевченка в Москві

Про творчі конкурси та заслужені перемоги

Для українців підмосковного Пушкіно ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА почалася ще в лютому. Цьому сприяли творчі конкурси з ім'ям Великого Кобзаря, в яких взяла участь молодь національно-культурного об'єднання українців "Криниця". Вперше наші діти стали учасниками Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводився Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Творчі роботи Алевтини Атаманенко "Чи вiрю я у силу слова?" і Діани Зублевскої - "Садок вишневий коло хати" оцінює тепер компетентне журі в Україні.

Тетяна Ключникова
Тетяна Ключникова

Хто знає народні танці? Та не ті, що виконують артисти на сцені, а ті, старовинні, що колись танцювали наші прабабуні, коли були молодими. Так от, саме з таких народних старовинних танців почалися Андріївські вечорниці у великому залі Бібліотеки української літератури м. Москви. Тут зібралася парубки та дівчата з Клубу україністики Палацу дитячої та юнацької творчості, що на Воробйових горах та ті, кому просто було цікаво побувати на українських вечорницях. Серед гостей були представники Посольства України в Росії та українських громадських організацій Москви і Підмосков'я.

Молодь взялася за руки і стала парами. Чарівна господиня вечора, студентка МДУ Анна Карасьова дохідливо пояснювала основи танцю, як треба рухатися, скільки кроків вліво, вправо, потім - назустріч. «Коробочка» - зазвучала музика і пари одна за одною пішли по колу. Веселий сміх і запальна музика маскували сором'язливі погляди на сусіда, бо дуже хотілося роздивитися нового партнера. Трохи плутали малюнок танцю, але всім було весело. А далі «Полька Ойра», «Гречаники» - танець змінювався танцем. Для дівчаток з української «Криниці» підмосковного Пушкіно це були зовсім нові танці, адже на таких вечорницях вони були вперше. Насправді, для сучасної молоді це трішечки складно танцювати, бо ж це не просто, як на дискотеці, вихилятися в такт музиці, а чітко слідкувати за положенням рук і ніг, поворотами, кроками, «фігурами» та візерунком танцю.

Тетяна Миколаївна Ключникова
Тетяна Миколаївна Ключникова

Про повчально-святковий вечір у музичній школі

«Сніг, сніг, сніг…» - ніжно-ніжно стелилася по залу тиха зимова пісня. І хоч на вулиці стугонів у вікна дощ, всі присутні відчули зачарований подих зими, як тихо на землю спускаються пухнасті сніжинки. Це дитячий хор «Радість» пушкінської музичної школи №1 розпочав святковий вечір своїм мелодійним співом. Сьогодні до них завітали в гості українські друзі - Національно-культурне об'єднання українців «Криниця». Десятилітня дружба і творче співробітництво поріднило ці колективи. «Криничани» повідали учням про традиції зустрічі свята Миколая в Україні.

Святий Миколай для всіх українців є прообразом новорічного Діда Мороза. І саме він 19 грудня спускається з небес на землю, щоб принести всім діткам подарунки: хто добре вів себе протягом всього року і був чемним - гарні гостинці, а неслухняним - різочку або ремінчик, щоб не пустували.

Галина Василівна Семенюк та Тетяна Миколаївна Ключникова повідали всім про життя Єпископа Мерликійського Миколая, про його добрі діяння, якими він прославився на весь світ і заробив людську пошану і господню святість. Святий Миколай був заступником подорожуючих та тих, хто на морі, бідним і знедоленим він допомагав скарбами. Багато легенд ходить в народі про його святі діяння. Творча група «Барвінковий віночок» у складі Діани та Тетяни Зублевських, Олександра Поліщука і Алевтини Атаманенко, показали спектакль «Подарунок від Святого Миколая», як жорсткому та лихому хлопчикові Миколай подарував добре серце. Сучасна історія про комп'ютерну гру і пригоди пустуна Дмитрика викликали щирий відгук у глядачів, які раз за разом зривалися дружним сміхом та оплесками.

Ювіляр, Віктор Григорович Гіржов
Ювіляр, Віктор Григорович Гіржов

Шановний Вікторе Григоровичу!

Національно-культурне об'єднання українців «Криниця» щиросердечно вітає Вас з відмінно-зразковим 55-річним ювілеєм!

Ваш професіоналізм, багаторічна благодійна, послідовна та наполеглива праця головного редактора журналу «Український огляд» і порталу УКРРОСІНФО надихає нас на добрі вчинки. Ви своєчасно інформуєте і правдиво відтворюєте багатогранне життя української громади Росії та нашої пушкінської «Криниці» зокрема. Ми знаємо Вас як відомого політолога, об'єктивного спостерігача та принципового висвітлювача культурних, економічних та політичних подій, що допомагають нам орієнтуватися у безмежному інформаційному просторі Інтернету. Ваша любов до України, активна життєва позиція та творча робота на посаді співголови Регіональної громадської організації «Українці Москви» та першого заступника Голови Об'єднання українців Росії наповнює український рух конкретними справами та стильним неповторним колоритом. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з Вами і досягати разом творчих висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від усіх негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато сповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Дай, Боже, Вам снаги для творчої роботи в ім'я процвітання нашої української родини на теренах Російської Федерації!

З повагою,

Рада НКОУ «Криниця»,

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка