Едіта Познякова.Не маємо права на вагання і байдужість

Національності питання –

Найособистіше з ознак –

Належить до переконання,

Не до походження. Однак.

Ніла Висоцька

Що ми маємо? ХХI століття. Європа будує спільний дім і всі, навіть самі малі держави (наприклад, Данія) зовсім на мають страху втратити рідну мову, культуру, релігію... Пишуть свою історію без огляду на сусідів...А ми все ще боїмось або і не уміємо розмовляти материнською мовою, писати, а то й читати свою історію, співати пісень на рідній мові. Та що співати – слухати не навчились. Боїмось втратити „слухача”...Частина українців цікавить не українське, не національне, не нація, а рейтинги, гроші!...

Часто в Україні при всій тій Свободі, при якій ми на велике щастя живемо, відчуваєш себе представником української діаспори...

Можна всі ці відчуття приглушити і говорити тільки про те, що зробив доброго для народу та про те зле, що роблять інші і на тому будувати свої рейтенги. Та звернемося до свого сумління і визнаємо, що найкраща економічна ситуація в державі не здатна забеспечити національного процесу становлення, творення української нації, або хоча б зберегти те, що маємо.

Націю слід будувати не популістськими обіцянками, а силою УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ, правдивою історією, вірою, гідністю,накіннець, любов’ю до народу. Докладаючи вагомі особисті зусилля у.о. справі її формування, навіть коли ці зусилля не популіські.

Ми громадяни однієї держави, діти однієї церкви Христової, одного українського народу. Тож обєднаймося УКРАЇНСЬКИМ ДУХОМ, як тоді, на майдані Незалежності, коли люди різних вірувань та національностей виявили велике прагнення українського народу до СВОБОДИ!

Пам’ятаймо, повернення назад не має!

Повернемося до своєї честі і спитаємо, що я зробив, щоб національна ідея майдану спрацювала? Адже тільки тоді, коли кожен з гідністю буде нести відповідальність за материнську мову, правдиву історію, за віру, за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, тільки тоді ми будемо жити в НЕЗАЛЕЖНІЙ, СОБОРНІЙ, БАГАТІЙ державі сильної, гордої, самодостатньої нації.

Поки не пізно голосуємо за НАЦІЮ!

В нас немає права на роз’єднаність, на вагання. Не дозволимо себе піймати на брехливий політичний трюк, що до обіцянок „ситого життя”, покликаний вводити в оману несвідомих громадян.

Сьогодні є нагальна необхідність духовного відродження нації. В нас немає права на байдужість! Саме зараз ми повинні об’єднатися, зміцнити нашу духовну єдність, громадською єдністю, стати твердо на шлях демократії, а значить, СВОБОДИ.

Ми європейці. Знаємо, що дочки і сини князів Київських стали королевами і володарями Норвегії, Данії, Німеччини, Франції, Візантії, Османської і Російської імперій, Угорщини, Шотландії...Українські гени увійшли назавжди в Європейський менталітет. Українці впевнено заявили про силу національного духу у.о. власному духовному подвижництві.

Український талант у духовній, освітній, управлінській, військовій сферах був задіяний по всьому світі.

Час прийшов наш людський капітал, наш генетичний ресурс зробити живильною силою для рідної держави. Тільки з таких умов українці стануть потужною державотворчою нацією.

Це важливо знати українцям нинішнього покоління, яким належить здійснити свою історичну місію, реалізувати свій творчий потенціал в політичній, соціальній, економічній сферах Української держави і гідно ввійти до Європейського співтовариства.

Тож проявімо мудрість і силу НАЦІОНАЛЬНОГО ДУХУ! ГОЛОСУЄМО ЗА НАЦІЮ! ЗА СВОБОДУ!

Едіта ПОЗНЯКОВА.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Едіта Познякова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка