Віктор Годлевський та Віктор Манжос на першотравневій демонстрації
Віктор Годлевський та Віктор Манжос на першотравневій демонстрації

В Камчатському краї на День весни та праці пройшли святкові демонстрації.

В Петропавловську в святковій демонстрації, незважаючи на дощ, який часом зривався з низьких хмар, взяли участь понад 18 тисяч людей. Здається, це свято знову становиться всенародним. Давно вже не доводилося бачити, як стільки людей збираються разом, щоби зустріти приятелів, поспілкуватися та відзначити це весняне свято, яке все дальше відходить від політики.

Над колонами демонстрантів майоріли яскраві прапори та транспаранти, а повітряні кульки, немов святковий салют, лопали щохвилини.

По головній площі Петропавловська пройшли представники трудових колективів, закладів освіти, спортсмени, яких супроводив мелодійний звук медалей.

Кожна з колон запам’яталася різними вигадками. Тут використані були автомобілі, велосипеди, яскраві транспаранти. Серед них був дуже добре помітний синьо-жовтий прапор, який колихав вітер понад колоною, в яку входили представники народів, що живуть на півострові. Його ніс Віктор Манжос, голова національно-культурної автономії українців Камчатського краю. А поруч з ним в національному вбранні йшов з баяном в руках дійсно „український козак” Віктор Годлевський, який грав українські мелодії.

Всіх, хто прийшов на демонстрацію, привітали віце-губернатор Ірина Третьякова та голова крайового Законодавчого зібрання Борис Невзоров.

Михайло ЮРЧЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Першотравень в Петропавловську-Камчатському
Першотравень в Петропавловську-Камчатському

На світлинах: Віктор Годлевський та Віктор Манжос на першотравневій демонстрації. Першотравень в Петропавловську-Камчатському.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка