Олександр Довженко. В Українському дитячому культурно-освітньому центрі відмітили 115-річчя від дня народження видатного українця

В Українському дитячому культурно-освітньому центрі при Бібліотеці української літератури в Москві 4 жовтня 2009 року відбувся День вшанування пам'яті Олександра Петровича Довженка, присвячений 115-річчю від дня народження видатного українця. Його творчість - особлива, багатогранна, масштабна, вона заслуговує на велику увагу з боку громадськості.

Перед присутніми виступив небіж Олександра Петровича, доктор медичних наук, академік РАПН, заступник голови Товариства української культури "Славутич" Тарас Миколайович Дудко. Він із задоволенням розповідав про О.П. Довженка як про людину, громадського діяча, письменника і кінорежисера, про його захоплення, ідеали. Відповів на багаточисленні запитання, які задавали йому учні, батьки, гості. Прозвучали уривки з відомих творів О. П. Довженка "Зачарована Десна", новели "Мати" та ін.

Вся громада вшанувала пам'ять видатного українця покладанням квітів на могилу Довженка, яка знаходиться на Новодівочому кладовищі Москви.

Увесь колектив Українського дитячого культурно-освітнього центру щиро дякує Посольству України в РФ за виділення транспорту для поїздки до могили О.П. Довженка.

4 октября 2009 года состоялся День памяти Александра Петровича Довженко, посвященный 115-летию со дня его рождения. Его творчество - особенное, многогранное, масштабное заслуживает большого внимания со стороны общественности.

Перед собравшимися выступил племянник Александра Петровича, доктор медицинских наук, академик РАЕН, заместитель председателя Общества украинской культуры "Славутич", Тарас Николаевич Дудко. Он с удовольствием рассказывал об А. П. Довженко, как о человеке, общественном деятеле, как писателе и кинорежиссере, о его увлечениях, его идеалах. Ответил на многочисленные вопросы, которые задавали ему ученики, родители, гости.

Прозвучали отрывки из известных произведений А. П. Довженко 'Зачарованная Десна', новеллы 'Мать' и др.

Вся община почтила память выдающегося украинца, возлагая цветы на могилу, которая находится на Новодевичьем кладбище.

http://www.ukr-school.hut.ru/2009/new2.htm#R7 09.10.2009 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тарас Дудко і Людмила Мельник.

Виступає Тарас Дудко.

На Новодівочому кладовищі Москви.

Фото біля могили видатного сина України.

На світлинах: Олександр Довженко. Тарас Дудко і Людмила Мельник. Виступає Тарас Дудко. На Новодівочому кладовищі Москви. Фото біля могили видатного сина України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка