Герб  міста Прокоп'євськаОтці-редемптористи зі Львова відвідали братів і сестер в російському місті Прокоп’євську Кемеровської області

З 4 по 11 січня отець протоігумен Василь Іванів, разом із о. соцієм студентату та 3-ма студентами, відвідали співбратів в далекому російському місті Прокоп’євську. Саме тут душпастирують 2 отці-редемптористи з Львівської Провінції ЧНІ: о. Іван Сикало та о. Микола Бичок. Їм допомагають сестри зі Згромадження Сестер святого Йосифа, обручника Пречистої Діви Марії: с. Альойзія та с. Василія.

Відвідати співбратів та сестер вирішили саме тепер, щоб разом у більшій спільноті відсвяткувати Різдвяні свята, а тим самим підтримати їх в далекому Сибірі. В часі свят відвідали майже всі парафії (а їх є одинадцять), які обслуговують отці. Брати підготували невелику концертну програму з різдвяними побажаннями, яку представляли на тих парафіях. «Люди дуже радо і гостинно зустрічали нас, - розповів о. Руслан Піх, - і це можна було зауважити під час спільної молитви, трапези чи при щирій розмові. Не менш гостинно зустрів нас в Новосибірську і місцевий ординарій єппископ Йосиф Верт ТІ, який є ординарієм також і для усіх греко-католиків Росії».

На завершення зустрічі Владика висловив сподівання, що спільнота в Прокоп’євську чисельно зростатиме, оскільки праці є дуже багато, повідомляє сайт Львівської провінції Отців редемптористів.

На світлині: Герб міста Прокоп’євська.

http://ugcc-in-russia.narod.ru/news/news10.htm 

Від редакції:

“ЧНІ" (лат.CSsR" Чин Найсвятішого Ізбавителя") - це абревіатура монашого згромадження отців Редемптористів. Докладнішу інформацію можна отримати на

http://www.ugcc.org.ua/rus/church_in_action/ugcc_chyny/#4, http://www.cssr.lviv.ua/,

http://cssr.redemptor.ru/

“ТІ” - це абревіатура монашого згромадження ордену Ісуса (єзуїтів).

Прокопьевск, город (с 1918 г.) в

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка