Герб міста Омська. Зустріч греко-католицького духовенства і монашества

В місті Омську з 20-го по 23-е жовтня відбулась чергова зустріч греко-католицьких священиків Росії.

У зустрічі приймали участь: ординарій для католиків візантійського обряду єпископ Йосиф Верт, апостольський адміністратор для католиків візантійського обряду в Казахстані о. Василь Говера, а також священики і монахині з різних регіонів Росії.

На зустріч був запрошений замісник декана філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету доктор богословства Василь Рудейко, який приготував лекції по Літургії, її формуванні і розвитку.

Крім активного спілкування на тему вищеназваних лекцій під час зустрічі обговорювались поточні проблеми, з якими зіштовхуються священики на своїх парафіях. Відбувся також обмін думками і досвідом пастирської роботи, а апостольський адміністратор о. Василь Говера розказав про досвід роботи з греко-католиками в Казахстані.

Подібні зустрічі служать поглибленню освіти душпастирів, що служать на території Російської Федерації, а також їх зближенню і взаємній підтримці, що так важливо при тих великих відстанях, які відділяють греко-католицькі парафії.

www.rkcvo.ru.

Спільне фото учасників зустрічі російських греко-католиків.

На світлинах: Герб міста Омська. Спільне фото учасників зустрічі російських греко-католиків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка