Митрополит Адріан

Митрополит Адріан написав до ФСБ з проханням відвідати Сущенка

Митрополит Адріан (Богородська єпархія УПЦ КП) подав звернення у ФСБ і СІЗО "Лефортово" на відвідування прихожанина Володимирського кафедрального собору в Києві Романа Сущенка, якого незаконно тримають в СІЗО №2 в Москві.

Про це свідчать копії документів, що опинилися в розпорядженні Укрінформу.

"Отримавши звістку від апологета, пана Марка Фейгіна, який є адвокатом Романа Сущенка про те, що український журналіст перебуває в слідчому ізоляторі №2 в Москві, переконливо прошу Вашого дозволу прибути до нього, щоб висповідати і причастити Святих Животворящих Таїн Христових", - звертається з проханням митрополит Адріан.

Будучи керуючим Богородською єпархією Української Православної церкви Київського патріархату, митрополит Адріан також просить дозволити відвідування клірика з міста Ногінська Московської області ієромонаха Меркурія. При цьому ієрарх обіцяє при відвідуванні  вірного УПЦ КП Романа Сущенка, що знаходиться в СІЗО №2 (Лефортово), "ніякої політикою не займатися, а тільки справами милосердя і благодійності".

Листи адресовані старшому слідчому слідчого управління ФСБ Д. А. Крекову та начальнику СІЗО Лефортово А. А. Ромашину.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка в порушення міжнародних правил затримали 30 вересня у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було пред'явлено обвинувачення у "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що вона не відповідає дійсності.

27 жовтня Мосміськсуд відхилив апеляцію на утримання Сущенка під вартою. Чинний термін утримання його під вартою закінчується 1 грудня.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Джерело:http://www.ukrinform.ua/rubric-volususenku/2122707-mitropolit-adrian-napisav-do-fsb-z-prohannam-vidvidati-susenka.html

Додаткова інформація:

http://www.ukrinform.ua/rubric-volususenku/2122437-sprava-susenka-fejgin-hoce-domogtisa-zustrici-v-elisejskomu-palaci.html

http://www.ukrinform.ua/rubric-volususenku/2122724-kreml-pisov-z-usih-peregovornih-majdancikiv-sodo-politvazniv-fejgin.html

http://www.ukrinform.ua/rubric-volususenku/2121894-susenka-v-lefortovo-vidvidae-svasenik-upc-kp.html

http://kobza.com.ua/cerkva/5412-mytropolyt-upts-kp-rozpoviv-pro-tysk-rosii-ta-postiini-vyklyky-do-fsb.html

 

На світлинах: Митрополит Адріан. Документ перший. Документ другий. Журналіст Роман Сущенко. Арешт. Свободу Роману Сущенку! Марк Фейгін, адвокат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка