В’ячеслав Чорномаз

З сайту “Кобза-Українці Росії” знімається анотація на книжку-довідник Андрія Попка "Українці на Далекому Сході: організації, події, персоналії"

В редакцію незалежного сайту діаспори “Кобза-Українці Росії” надійшов електронний лист з Владивостоку від пана В’ячеслава Чорномаза стосовно публікації на сайті анотації на книжку-довідник Андрія Попка "Українці на Далекому Сході: організації, події, персоналії", яку ми взяли із книжкового огляду, отриманого нами з Бібліотеки української літератури в Москві:

“Добрий день, пане Андрію! Чому на "Кобзі" та ще й на сторінці "Горлиці" з'явилася реклама плагіаторської книжки Андрія Попка?  

Я здається писав Вам колись про цю вкрай непорядну постать. Ця книжка щонайменше наполовину містить мої матеріали, безсоромно вкрадені Попком.  

Як творча людина й журналіст Ви повинні розуміти цінність авторського права і почуття автора в подібній ситуації, бо це все не з неба впало, а давалося внаслідок кропіткої і важкої праці. А деякі пройдисвіти, як Попок, намагаються таким чином на чужому горбу собі кар'єру зробити.

З повагою – В’ячеслав Чорномаз. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оскільки саме в цей час Владивостокське товариство “Горлиця” готувалося до проведення V-го Далекосхідного фестивалю української культури, то ми вирішили зняти цю публікацію і виставити повідомлення в спокійній ситуації. Пан В’ячеслав Чорномаз погодився:

Доброго дня, пане Андрію! Згідний із запропонованим Вами варіантом рішення проблеми. Про цю справу я Вам писав роки два тому, коли сам в Києві придбав цю книжку. Я ще 2000 року відправив до Києва - до “Енциклопедії української діаспори” матеріали по українцям Зеленого Клину більше як на сто сторінок. Енциклопедія так і не вийшла, а матеріал опинився у Попка з усіма згубними наслідками. Він видав дві книжки та зараз вже докторську пише. Ну та Бог з ним.

З повагою – В’ячеслав Чорномаз.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

І сьогодні редакція незалежного сайту діаспори “Кобза-Українці Росії” повідомляє саме на сторінці “Горлиця» (Владивосток), що анотація на книжку-довідник Андрія Попка "Українці на Далекому Сході: організації, події, персоналії" знімається з сайту. Приносимо свої вибачення нашим читачам.

З повагою,

Андрій Бондаренко,

головний редактор сайту “Кобза-Українці Росії”,

Заслужений журналіст України.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: В’ячеслав Чорномаз.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка