Весела кума - Світлана ДобродійНижегородське товариство української культури "Джерело" і група компаній ПИР підготували ці справжні українські вечорниці 

У столиці Приволзького федерального округу Нижньому Новгороді мешкає близько 20 тисяч росіян українського походження. Нижегородські українці відзначили свято єднання народів Росії веселими вечірницями "Україна - ненька, матушка - Росія".

Нижегородське товариство української культури "Джерело" і група компаній ПИР підготували це свято в корчмі "Весела кума". У цій затишній корчмі, облаштованій в українському національному стилі, на столах радували око різноманітні українські напої, закуски. Серед гостей були співробітники апарата представника Президента Російської Федерації в ПФО, адміністрації та законодавчих зборів Нижегородської області, Нижнього Новгорода, керівники національних товариств міста. Гостей сердечно привітали директор корчми Дмитро Крестьянінов і я, голова правління товариства "Джерело" Олександр Криницький.

Осінь - це завершення всіх польових робіт. Зібраний урожай - нагорода хліборобові за його нелегку працю. Тепер він може ходити в гості й святкувати. Дівчата збираються в хороводи, чешуть льон, прядуть, вишивають, пісні співають. Та й хлопці неодружені погуляти виходять. От і вечорниці почались... Про це повідали гостям ведучі вечора - Світлана та Анатолій Добродії.

Участь вокального народного ансамблю "Калинове гроно" під керівництвом Любові Волдиревої додало святу справжнього українського колориту. Задушевні мелодії українських народних пісень не залишали байдужими нікого. Пісні змінялися конкурсами, танцями. Приємним сюрпризом стала участь у святі артиста Московської державної академічної філармонії, члена координаційної ради Об'єднання українців Росії Руслана Кадірова. За дорученням члена Ради Федерації Федеральних Зборів РФ, голови Координаційної Ради ОУР і Федеральної національно-культурної автономії українців Росії Василя Думи він тепло привітав нижегородських українців, всіх учасників свята. Вітання надійшло також і від радника-посланника Посольства України в Російській Федерації Леоніда Осаволюка.

Ведучі вечорниць Світлана та Анатолій Добродії

Виступає Калинове гроно

Співає Руслан Кадіров

На світлинах: Весела кума – Світлана Добродій. Ведучі свята подружжя Світлана та Анатолій Добродії. Співає Руслан Кадіров. Виступає "Калинове гроно".

Олександр КРИНИЦЬКИЙ.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=10647

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка