Товариство "Джерело" нагороджене дипломом за активну участь у роботі громадської ради з національно-культурних питань, зміцнення порозуміння між народами

Товариство “Джерело” нагороджене дипломом за активну участь у роботі громадської ради з національно-культурних питань, зміцнення порозуміння між народами

 

У Будинку офіцерів Нижегородського гарнізону відбувся концерт творчих колективів національно-культурних громад Нижегородської області, присвячений 60-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років “Мы вместе ковали Победу!” Товариство української культури ”Джерело” взяло активну участь у підготовці і проведенні цього свята.

Зал дуже тепло зустрічав учасників концерту. Особливим успіхом користувались виступи представників української громади – фольклорного народного ансамблю “Калинове гроно”, який виконав пісню “Степом, степом” (на слова М. Негоди, муз. О. Пашевича) та жартівливу українську пісню “Ой дуба, дуба”. Виступ ансамблю та інтерв’ю з його художнім керівником Любов’ю Волдиревою передавались у вечірніх новинах на телеканалі “Сети НН”.

Бурю оплесків отримала володар “Гран-прі” Нижегородського конкурсу “Ранкова зірка” 11-річна українка Віталія Голованова. А коли ветеран війни Іван Токарев заспівав козацьку пісню “Служив козак у війську”, то ніхто з слухачів у залі не міг повірити, що цьому представникові українського товариства, стрункому, енергійному полковнику у відставці 5 травня виповниться 85 років!

Голова законодавчої влади Нижегородської області Євген Люлін привітав ветеранів зі святом. Товариство “Джерело” було нагороджене дипломом за активну участь у роботі громадської ради з національно-культурних питань, зміцнення порозуміння між народами.

На світлині kalhrono.jpgвиступає ансамбль “Калинове гроно”.

 

Олександр КРИНИЦЬКИЙ,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

25 квітня 2005 р.

 

Об'єднана прес-служба Федеральної національно-культурної

автономії “Українці Росії”, Об'єднання українців Росії і

Бібліотеки української літератури в Москві

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка