Криниця (Уфа)

Башкортостан із сумом сприйняв звістку про велику втрату для усієї української спільноти в Росії – відхід у вічність справжнього патріота та щирого українця – Валентина Іващенка

Валентин, з імˊям котрого у Башкортостані асоціюються перші досягнення на теренах української освіти та культури, розвитку українського національно-культурного руху, хто завжди був серед Перших, бо творив новітню історію відродження українського духу  у Башкортостані, котрий стояв біля витоків створення Республіканського національно-культурного центру українців Башкортостану «Кобзар», щиро шанував українську культуру, зберігав національні традиції й власним прикладом показував велику Божу любов, любов до українського народу. І хоча понад 20 останніх років свого життя Валентин жив і творив у Санкт-Петербурзі, та залишався справжнім другом «Кобзаря», його щирим «кобзариком»,  всюди він будував «свою Україну», всюди зізнавався у синівській любові до рідного Богуслава, неньки-України.

Украинские творческие коллективы Башкортостана приняли участие в концерте, посвященном 100-летию образования республики

26 декабря 2019 года в Концертном зале им. Ф. Шаляпина состоялся очередной концерт в рамках этнокультурного проекта «100 лет, 100 народов, 100 песен». Третий вечер цикла, посвящённого 100-летию образования Республики Башкортостан, познакомил зрителей с яркими музыкальными страницами культуры украинского народа.

 

Республіканський національно-культурний центр українців Башкортостану «КОБЗАР» щиро вітає всіх українців з новорічно-різдвяними святами

Вельмишановні добродії, дорога наша родино!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим 2020 роком!

Бажаємо, щоб ваші серця були зігріті любов’ю і теплом, домівки повнилися добром та радістю, щирості і милосердя – навколо вас, любові і щастя – вашій родині, справедливості і свободи – рідній Україні! А ще – сили і віри, що добро переможе!

Нехай 2020 рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

До редакції «Кобзи» надійшло новорічно-різдвяне вітання з Уфи

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо Вас із Новим 2019 роком – роком здобуття Духовної Незалежності України!

Бажаємо, щоб нинішній рік став для Вас щасливим і успішним.

Здоров’я Вам і Вашим близьким, тепла, щастя та достатку у Ваші домівки. Нехай Вас зігріває Віра, підтримує Надія, надихає Любов. Від усього серця зичимо Вам творчої наснаги та успіхів у всіх справах.


Члени Республіканського Центру українців Башкортостану «Кобзар» шлють Почесному голові своєї організації щирі вітання

Шановні друзі!

15 травня виповнюється 72 роки від дня народження лідера українців Республіки Башкортостан Володимира Борисовича Дорошенка. Протягом 26 років він очолював одне з найавторитетніших українських національно-культурних товариств у Російській Федерації − Регіональну громадську організацію «Республіканський національно-культурний центр українців Башкортостану «Кобзар», а сьогодні є Почесним головою «Кобзаря». Його активна громадська позиція, послідовність та виваженість у діях і вчинках, консолідація усіх сил в роботі очолюваної ним Ради «Кобзаря», сприяли тому, що Центр і сьогодні належить до числа лідерів регіональних організацій української діаспори в Російській Федерації.

Вельмишановні  добродії!

Республіканський національно-культурний центр українців Башкортостану «КОБЗАР» щиро вітає Вас з  Різдвом Христовим та Новим роком !

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи й негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Василь Бабенко, колишній багаторічний Голова «Кобзаря». Уфа

Василь Якович Бабенко склав повноваження Голови

Шановні добродії, вітаємо вас з Новим 2017 роком, Різдвяними святами та повідомляємо, що 27 грудня 2016 року на зібранні товариства РНКЦУБ "Кобзар" було переобрано Голову. Бабенко Василь Якович склав свої повноваження, а зібранням одностайно обрано Головою Дорошенка Володимира Борисовича (ел.адреса:  "Владимир Дорошенко" Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Зичимо щастя, здоров’я та миру у Новому році, Христос рождається!

Секретар зібрання - Сіренко Юлія.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

ДОРОГІ ПОБРАТИМИ!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Від імені РГО «Республіканський національно-культурний центр українців Башкортостану «Кобзар» щиросердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

З Днем Соборності України!

Привітання з Днем Соборності України від українців Башкортостану

Дорогі брати й сестри!

Українці  Башкортостану, Регіональне громадське об’єднання «РНКЦУБ «Кобзар» сердечно вітають Вас із Днем Соборності України!

Протягом багатьох віків своєї історії український народ був сповнений прагнення жити у єдиній вільній державі, адже соборність і свобода – одні з найбільших його цінностей.

Розділений кордонами чужих держав, наш народ не тільки вистояв, а й відродився. Саме 22 січня 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР, відбулось символічне єднання східних та західних українських земель. І цей день став народженням єдиної незалежної української держави.

Василий Бабенко, председатель VII съезда украинцев Республики Башкортостан

Об общественной деятельности украинской громады рассказывает сайт Республиканского национально-культурного центра украинцев Башкортостана «Кобзарь»

13 января 1990 года инициативной группой во главе с  кандидатом исторических наук Василием Яковлевичем Бабенко была подготовлена и проведена Учредительная конференция, на которой было основано  "Товарищество почитателей украинской культуры "Кобзарь", членов которого объединили воспоминания об Украине и любовь к украинской песне.

Основной целью  в своей работе Товарищество определило  возрождение украинской культуры, традиций, обычаев, обрядов на территории республики.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка