Українки, початок ХХ ст.

 

Співає Воронезька Україна

Пісня, дійсно, душа народу. Як і мова. Вони нерозривно пов’язані між собою. Пісні розкривають українську ментальність, український характер людей. Пісні бувають різними: веселими й сумними – як саме життя. Про те, що українська пісня генетично пов’язана з народом, свідчить її живучість на землях, які вже не є українськими. Але, якщо там мешкають етнічні українці, їх завжди манитиме задушевна народна пісня і вони її не лише слухатимуть, а й завжди співатимуть. Як роблять це на українських етнічних землях – Східній Слобожанщині, Донщині та в інших місцях.

Сьогодні можливості Інтернету – безмежні. Можна слухати твори будь-яких жанрів і в будь-якому виконанні. Ми ж пропонуємо вам завжди знаходити вільну хвилинку і поринати у чарівний світ неповторної української народної пісні, яка завжди допоможе вам у житті – як у веселу, так і в тяжку годину. Впевнені, ви знайдете в цих піснях відповіді на багато питань, зокрема і ті, як пережити нинішні нелегкі часи (а коли вони були легкими для українців!) та, подолавши всі негаразди, будувати нове життя на рідній землі.

Пропонуємо відвідувачам сайту послухати  українські народні пісні зі Східної Слобожанщини в автохтонному виконанні:1) українська пісня "Древіца − Пливе човен" з с. Лугове Богучарського району; 2) українська пісня "Їхали козаки Із Дону додому" − с. Твердохлібовка.

Редакція сайту «Кобза»


На світлинах: Українки, початок ХХ ст. Українська хата Воронежчини на картині художника Суходольського «В деревне».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка