Вокальний ансамбль «Родовичі» з Полтавщини виступив на фольклорному фестивалі у Воронежі… віртуально

Нестандартно було вирішено питання участі народного колективу з України у фестивалі автентичного фольклору «На Казанську», що проводиться щороку в Воронежі в перших числах листопада. Заявлений у програмі співочий ансамбль «Родовичі» з Нових Санжар Полтавської області на концерт приїхати не зміг, але глядачі все одно познайомилися з його учасниками за допомогою відеозв'язку по мережі Інтернет.

Керівник «Родовичів» Віталій Тарасюк розповів, про репертуар колективу. Пісні вони збирають в експедиціях по Полтавській області, знаходять в старовинних книгах-збірниках. У колективі працюють ентузіасти любителі народного фольклору. За основною професією це не тільки музичні працівники, а й будівельник, вчитель. Перед глядачами, які зібралися 3 листопада 2019 року в концертному залі Воронезького державного інституту мистецтв (ВДІМ), у прямому ефірі учасники ансамблю виконали весільну і чумацьку пісні.

Раніше до нас багато разів приїжджав фольклорний ансамбль «Муравський шлях» з Харкова, ─ говорить Галина Сисоєва, професор ВДІМ, одна із організаторів і ведуча свята народного фольклору. − У нас значна частина населення південних районів Воронезької області має українське походження, багато хто знає, люблять і співають українські пісні. Цього разу ми сподівалися зустрітися з ансамблем «Родовичі». Вони також мріяли побувати на фестивалі в Воронежі, познайомитися з такими ж ентузіастами народних пісень і тому попросили про відеоконференцію. Сподіваюся, що все-таки в майбутньому наша зустріч у Воронежі відбудеться вже на фестивальній сцені.

Джерело


На світлинах: Фольклорний гурт «Родовичі» із Нових Санжар (Полтавщина). Галина Сисоєва разом із глядачами говорить учасникам «Родовичів»: до нової зустрічі в Воронежі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка