Національний культурний центр України в Москві

У Москві відбувся вечір, присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

У російській столиці, на Арбаті, в приміщенні Національного культурного центру України у м. Москві, відбувся урочистий вечір і святковий концерт, присвячені 206-й річниці від дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

В Українській недільній школі при НКЦУ відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».

23 лютого 2020 року в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови у Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».

Під час святкування в Українській недільній школі імені Павла Поповича учні декламували улюблені українські вірші рідною мовою, співали пісні, розповідали про своє перебування в Україні, ділилися приємними спогадами.

У Національному культурному центрі України в Москві відбувся урочистий вечір, присвячений Дню соборності України

Морозного січневого вечора у Національному культурному центрі України у м. Москві на своє свято єднання зібралися представники української громадськості РФ.

Серед гостей Центру цього разу, що особливо приємно, були присутні люди і старшого покоління, і молодь. Важливо також і те, що на свято Соборності вони прибули і з України, і з Москви та інших регіонів Російської Федерації.

В НКЦУ відбувся останній у 2019 році український музичний салон

Новорічний український музичний салон на Арбаті у Національному культурному центрі України у м. Москві розпочався концертною програмою українських колядок та народних пісень у виконанні молодшого хору “Васильок” Дитячої школи мистецтв ім. О. Аляб’єва під керівництвом Ірини Біленко.

Потім діток і всіх присутніх із Різдвом Христовим та Новим роком вітав Святий Миколай (заслужений діяч естрадного мистецтва України, заслужений працівник культури Росії Володимир Праслов).

Упродовж вечора із музичними вітаннями виступали танцювальний колектив Грецького культурного центру під керівником Евстафіоса Нікітопулоса та співачка Ірина Марго, а також Нурджихан Сімаєва від Татарського культурного центру.

В НКЦУ відбулася зустріч із відомим театральним режисером Романом Віктюком

У гостинній Шевченковій залі Національного культурного центру України у м. Москві відбулася довгоочікувана творча зустріч із відомим театральним режисером, народним артистом України, народним артистом Росії, львів’янином Романом Віктюком.

Щиросердечні вітання Роману Григоровичу висловили генеральний директор Центру Валерій Юрченко, радник Посольства України в Російській Федерації Вадим Бондарчук та доктор економічних наук, професор Іван Дрогобицький.

«Роде наш красний, роде наш прекрасний…» такою була назва музичного салону, що відбувся у жовтні в стінах НКЦУ

29 жовтня у Національному культурному центрі України у м. Москві відбулася чергова концертна програма Українського музичного салону, яка отримала назву «Роде наш красний, роде наш прекрасний…».

Вечір відкрив відкрив виступ талановитого піаніста з Києва, лауреата міжнародних конкурсів Артема Ляховича, у виконанні якого прозвучали музичні твори Бориса Лятошинського.

У недільній школі при Національному культурному центрі України в Москві розпочався новий навчальний рік

Українська недільна школа імені Павла Поповича Національного культурного центру України в м. Москві гостинно відчинила двері для учнів та їхніх батьків у новому 2019-2020 навчальному роках.

Із теплими вітальними словами до учнів, їхніх батьків та гостей звернувся генеральний директор Центру Валерій Юрченко.

У святкових заходах традиційно взяли участь українські артисти

23 серпня в Національному культурному центрі України відзначили 28-му річницю незалежності України.

З вітаннями до присутніх звернулися генеральний директор Центру Валерій Юрченко та Тимчасовий повірений у справах України в Російській Федерації Василь Покотило.

Святковий концерт відкрила Українська народна хорова капела Москви піснею «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Тараса Шевченка. З музично-поетичним привітанням виступив заслужений діяч естрадного мистецтва України, заслужений працівник культури Росії Володимир Праслов.

Митець із Харкова завжди бажаний  гість в Українському домі на Арбаті

У Національному культурному центрі України у м. Москві відбулася зустріч із народним художником України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, головою Харківського відділення Національної спілки художників України Віктором Ковтуном.

Віктор Іванович є давнім другом і частим гостем Центру. Тут відбулася його персональна виставка живопису, а також виставка робіт його учениці, члена Національної спілки художників України Тетяни Охріменко, за його безпосередньої підтримки було втілено задум щодо встановлення погруддя Тараса Шевченка у виставковій залі Центру.

У Національному культурному центрі України у м. Москві відбулося вшанування пам`яті жертв політичних репресій і загиблих під час депортації кримськотатарського народу в травні 1944 року

Працівники Національного культурного центру України у м. Москві, співробітники Посольства України в Російській Федерації, батьки та учні Української недільної школи імені Павла Поповича і представники української громадськості міста вшанували жертв тоталітарних режимів хвилиною мовчання.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка