Василь Коломацький, головний редактор «Кобзи»

Сайт Ліги Українців Канади поділився зі своїми читачами публікаціями «Кобзи»

Нещодавно на інформаційному ресурсі Ліги Українців Канади (ЛУК) з’явилися передруки двох матеріалів, розміщених на сайті «Кобза – українці Росії». Так ЛУК засвідчив їхню значимість та актуальність для світового співтовариства .

А саме – йдеться про інтерв’ю з головним редактором «Кобзи» Василем Коломацьким та відомим громадським діячем із Сум Віктором Казбаном. Обидва матеріали містять глибокий аналіз ситуації, що склалася зараз всередині України та у площині її міжнародних стосунків, зокрема – з Росією.

Нагадаємо, що Ліга Українців Канади є громадсько-політичною неприбутковою організацією, метою якої є на основі об'єднаної та міцної українсько-канадської громади утвердження і розбудова незалежної демократичної української держави.

Основні аспекти діяльності Ліги включають: плекання української ідентичності в Канаді освітньою діяльністю; активна участь у громадсько-політичному житті Канади; сприяння збереженню та відродженню історичної пам’яті та національної ідентичності як канадського так і світового українства; розвиток партнерства з ідейно-спорідненими організаціями та сприяння розвитку громадських структур в Україні.

Сайт ЛУК неодноразово розміщав на своїх шпальтах матеріали «Кобзи».

Додаткова інформація:

http://www.lucorg.com/news.php/news/10107

http://www.lucorg.com/news.php/news/10102

 

На світлинах: Василь Коломацький, головний редактор «Кобзи». Голова Сумської обласної організації Конгресу української інтелігенції Віктор Казбан виступає біля пам’ятника Шевченку у Сумах під час вшанування Героїв Крут у 2013 році. Громадські діячі Віктор Казбан, Олександр Реута, Василь Коломацький, Суми, 2012 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка