Василь Коломацький

В Росії офіційним є лише тероризм

Як стало відомо із ЗМІ, президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання «паспортів окремих районів Донецької та Луганської областей». Звичайно маються на увазі «паспорти»  ДНР/ЛНР – терористичних територіальних  утворень під контролем Росії. Нашим читачам добре відомо, що ці території були окуповані Росією у 2014 році в рамках публічно об’явленого Путіним проекту «Новоросія». З тих пір на цих окупованих територіях постійно стоять 6-8 тис. російських регулярних військ, коло 700 танків і іншої техніки. В окремі моменти військових загострень (Іловайськ і Дебальцево) кількість російських військ в Україні збільшувалася в рази. Всі згадані «документи» друкуються на території Росії (для цього досить подивитися на формат і колір обкладинок). «Герб» ДПР – це фактично герб Росії. І ось тепер свій власний «прінт» Росія вирішила визнати «офіційним», та ще й в «гуманітарних цілях».

Той факт, що це тимчасова міра не повинен вводити в оману нікого. Ось і Курили планували віддати Японії ще при Хрущові, але віз і нині там. А «тимчасове» Придністров’я існує вже 25 років. «Тимчасовість» Кремля триває довго – аж до розвалу власної країни і краху режиму.

Прокоментувати визнання «паспортів» терор. територ. можна коротко. В Росії офіційним є лише тероризм. А правлячим класом є ФСБ. Путін залив кров’ю Чечню. Взривав під’їзди у Москві. Окупував Грузію. Окупував Україну. Анексував Крим. Знищив авіацією Сирійське місто Алеппо (80% інфрастуктури другого за населенням міста Сирії було знищено Російськими бомбами, і це місяць тому). Все це факти державного тероризму, який подається з телевізорів як офіційна політика і як гасло «встать с колен».

Таким самим тероризмом виглядає й «тимчасовий» і «гуманітарний» крок визнання паспортів терористичних окупаційних утворень. Це паспорти терористів «Мотороли» і «Гіві», а не українців. Ну із звичайно ж – Кобзона – фігури комедійної і провінційно-недалекої.

Українці Росії рішуче засуджують останній крок В. Путіна і з сумом констатують, що російська економіка йде до краху, міжнародна політика все більше заводить Росію в ізоляцію, а соціальна напруженість може привести до вибуху у країні. Ця небезпечна політика повинна закінчитися!

В кінцевому рахунку, тероризм як форма політики, завжди б’є по країні-агресору. Згадаємо долю Муссоліні, Гітлера, Хусейна, Каддафі, які померли не своєю смертю у знищених ними ж країнах, і були прокляті своїми народами.  Виглядадає що наш президент (нашої ж Росії) черпає натхнення саме в цих історичних персонажах. Мабуть тому, ще це потрапляє під розкручений мем «крутой мужик».

А як же російський народ? Невже дозволить дурити себе пост-правдою? І чому в Росії «встать с колен» обов’язково означає бомбардування мирних міст і кров рікою? Де логіка?

Василь Коломацький

головний редактор, «Кобза»

Додатково:

http://www.svoboda.org/a/28320265.html

http://www.svoboda.org/a/28319548.html

На світлинах: Василь Коломацький. «Паспорти» ДНР – копія російських. Пародія на ДНР.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка