Фрагмент заставки новоствореної сторінки Фейсбук "Громада українців Росії"

Нова інтернет-спільнота має намір заповнити комунікаційний вакуум, що існує в середовищі українців Росії 

22 вересня 2017-го року ініціативна група українських громадських діячів  (Андрій Литвин з Петрозаводська, Наталка Литвиненко-Орлова з Мурманська, Алла Акименко з Сум та Ігор Роздобудько з Москви) оголосила про створення на сторінках Фейсбуку інформаційного об'єднання "Громада українців Росії".

Метою новоствореної інтернет-спільноти є згуртування українців Росії на демократичних та патріотичних засадах, створення братерського громадського союзу російських українців у нелегкі для нашого народу часи.

Сьогодні, коли існуючою владою ліквідовані всі загальноросійські українські громадські організації, наша Громада спробує узяти на себе хоч деякі функції спільного українського Центру в цій країні.

Приєднуйтеся до нас, пишіть нам: https://www.facebook.com/groups/167862720432596/ 

Від імені ініціативної групи зі створення інформаційного об’єднання "Громада українців Росії",

Ігор Роздобудько, Москва

Від редакції:

Ми радіємо, що люди пов’язані із редакцією «Кобзи» багаторічною роботою, розпочали новий корисний проект. Ми бажаємо нашим колегам успіху і закликаємо громадян Росії приєднатися до фейсбук-групи «Громада українців Росії»!

Нагадаємо, що вже багато років існує інша фейсбук-група під назвою «Українці Росії», яку контролюють люди близькі до Валерія Семененка та Сергія Винника. В цій групі запроваджено досить помітну цензуру поглядів, пости видаляються, деяких членів відреєстровують, і т.д. Мій особистий досвід свідчив про те, що незгодних авторів (які просто задають питання і прохають про уточнення інформації) починають по-совковому цькувати.

Тому ми сподіваємося що нова група буде першою демократичною спільнотою вільних українців Росії в рамках фейсбук. Наша редакція слідкуватиме за інформацією і ми робитимемо репортажі за постами з «Громади українців Росії». Концентрація інформації з регіонів спростить наше завдання в роботі із регіонами.

Ще раз вітаємо колег!

В.К.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


На світлинах: Заставка новоствореної сторінки Фейсбук "Громада українців Росії". Засновники інтернет-спільноти "Громада українців Росії" (зліва направо) – Андрій Литвин, Наталя Литвиненко-Орлова, Ігор Роздобудько, Алла Акименко.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка