Працівники Генконсульства України у Санкт-Петербурзі та місцева українська громада вшанували пам’ять Великого Кобзаря

9 березня ц.р. до пам’ятника Тарасові Шевченку прийшли співробітники Генерального консульства України у Санкт-Петербурзі, члени української громади та небайдужі петербуржці, аби вклонитися і віддати шану Великому Кобзареві. 

Присутні долучилися до безстрокової акції Генконсульства «Пам’ятай, що ти українець!» і отримали жовто-блакитні стрічки, як символ самобутності, свободи духу українського народу, його безмежної любові до батьківської землі та віри в її щасливе завтра.

Квіти у кольорах Державного Прапора України та жовто-блакитні стрічки у підніжжі монументу є свідченням пам’яті та великої шани українців до його живого слова. 

Воно актуальне, як ніколи. Воно хвилює, навчає, тривожить душу, пробуджує свідомість. 
Шевченко живе і вічно житиме в серцях людей.

У ньому − наша історія.
Він з нами і в кожному з нас.
Бо чуємо його крізь століття.

***

Наступного дня, 10 березня, у день смерті геніального українського поета й художника, співробітники Генерального консульства України у Санкт-Петербурзі взяли участь у традиційній церемонії вшанування пам’яті Тараса Шевченка біля символічного каменю на місці першого поховання Кобзаря на Смоленському кладовищі, організованій Українською національно-культурною автономією Санкт-Петербурга.

Джерело


На світлинах: Пам’ятник Тарасові Шевченку у Санкт-Петербурзі. Спільне фото на згадку. Квіти біля каменю на першому місці поховання Шевченка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка