Антивоєнні пікети в Росії 8 і 9 травня 2019 р.

У ряді міст Росії 8 і 9 травня цього року пройшли пікети, учасники яких  нагадали, що жахіття війни не закінчилися 9 травня 1945 р.,  і що люди гинуть і сьогодні внаслідок агресивного мілітаристського курсу російської влади.

Так, 8 травня у Москві біля Адміністрації президента Росії одиночний пікет з плакатом « За 4 года войны в Украине  убито 218 детей… Наши деды за это в Отечественную жизни отдавали? Нет войне с Украиной!»  провів Костянтин Котов.

До цього на такий же одиночний пікет, приурочений до 5-ої  річниці анексії Криму, з плакатом «Крым – это Украина», де Крим був зображений на тлі українського державного прапора,  Костянтин вийшов 17 березня цього року на Манежну площу біля пам’ятника маршалу Жукову.

Також 8 травня 2019 року одиночний пікет провела у Санкт-Петербурзі на Невському проспекті  художниця Олена Осіпова.  На плакаті вона написала: «Война в Украине и Сирии – позор России».

9 травня на одиночний пікет на Арбаті (Москва)  з плакатом «Нет войне. Не хочу повторять» вийшла Юлія Самойлова. Ії підтримала Любов Сумм, онука поета Павла Когана, що загинув 1942 р.

З плакатами антивоєнного змісту і вимогами припинити війну з Україною москвичі до цього виходили і на першотравневі демонстрації.

Також росіяни у Фейсбук у ці дні зробили пости траурного маршу у Києві матерів і дружин солдатів, що загинули на Донбасі: https://www.facebook.com/currenttimetv/videos/2384245535192235/

Наш.кор.


На світлинах:

  • Пікет Костянтина Котова. Москва, 8 травня 2019 р.
  • Пікет Олени Осіпової. Санкт-Петербург, 8 травня 2019 р.
  • Пікет Юлії Самойлової. Москва, 9 травня 2019 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка