Через пандемію COVID-19 відкладено цьогорічний Форум української молоді діаспори

На жаль, через епідеміологічну ситуацію, яка склалася у світі та Україні на тлі поширення коронавірусу COVID-19, цьогорічний Форум української молоді діаспори (ФУМД) вирішено було відкласти.

Про це повідомляється на сайті Світового Конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО).

Нової дати проведення заходу організатори поки що не назвали. Зазначається, що цього року річні збори СКУМО пройдуть у форматі онлайн-конференції 26 вересня.

“Зарошуються організації які є повноправними та асоційованими членами СКУМО», – йдеться у публікації.

Підтвердження участі представників організації просять надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. Створений 2013 року на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р. і координувала роботу українського діаспорного молодіжного руху.

Діяльність СКУМО поширюється на країни, де діють українські молодіжні організації та організована українська громада, і в самій Україні.

Від 2013 року СКУМО є членом Світового Конґресу Українців.

Метою СКУМО є всебічно представляти інтереси української молоді діаспори – як через координацію діяльності українських «молодіжок» у світах, так і через співпрацю з вітчизняними відомствами, установами та організаціями в Україні.

Як повідомлялося, СКУМО направив відкритого листа головам європейських інституцій.

Джерело

На світлині: Логотип СКУМО.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка