Обрано нового президента і керівництво СКУМО

Новим президентом Світового Конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО) став Олександр Греченюк (Румунія). Його обрали у Чернівцях, де з 26 по 28 серпня проходив ІІІ Конгрес СКУМО.

Попередній президент СКУМО Дмитро Лєкарцев (Молдова), каденція якого завершилася, найголовнішими досягнення назвав справи талановитої команди, президії, учасників.

«Три буремні роки запам‘ятались нам активною громадською діяльністю – зборами пожертв для боротьби з пандемією, яскравими маршами вишиванок, днями культури, кампаніями протидії російській дезінформації, налагодженням співпраці з міністерствами та агенціями, ключовими молодіжними організаціями України, трьома конгресами та щирою відданістю нашій спільній справі», – написав у соцмережі Дмитро Лєкарцев.

Він щиро привітав із обранням нового президента СКУМО Олександра Греченюка. «Бажаю натхнення, наснаги і не маю жодних сумнівів, що майбутнє СКУМО у надійних руках», – зазначив Лєкарцев. Натомість сам Олександр Греченюк своє обрання президентом СКУМО назвав великою шаною для себе.

Між тим, 27 серпня під час пленарного засідання ІІІ Конгресу СКУМО, що відбувся у Чернівцях, було обрано нову президію СКУМО.

Окрім Олександра Греченюка, який очолив новообране керівництво СКУМО, до його складу увійшли:

Андрії Якубув (перший заступник президента, Іспанія);

Роман Ґрод (заступник президента, Канада);

Катерина Козак (скарбник, Грузія);

Ростислав Сухарєв (секретар СКУМО, Словаччина);

Анастасія Балан (член президії, Молдова);

Ганна Берга (член президії, Латвія).

Також було  сформовано контрольно-ревізійну комісію на чолі з Романом Руссу (Молдова) й ухвалено низку важливих рішень. Нова президія буде керувати організацією СКУМО впродовж наступних трьох років.

Джерело: https://www.facebook.com/CKYMO/

На світлинах:

1. Новий президент СКУМО Олександр Греченюк

2. Пленарне засідання СКУМО. Чернівці, 27 серпня 2021 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка