Обговорення програми уряду: молодіжний блок.

Віталій Хомутиннік, народний депутат, координатор ради молодіжних організацій України дав коментар щодо молодіжного блоку програми уряди В.Юнуковича, що буде розглядатися 17 квітня парламентом:

- Програму уряду ми обговорюємо серйозно, зацікавлено. В молодіжних організаціях, що об'єдналися в Нацраду, виникло багато конкретних доповнень і пропозицій, і ми сподіваємося знайти можливості, щоби хоч яка-небудь частина з них була реалізована урядом і врахована парламентом. Зокрема, хотілось би більшої підтримки державою потреб молоді: в отриманні житла, вищої освіти, організації і підтримці студентського бізнесу. І хотілось б, щоб побажання молоді враховувалися при складанні наступних програм.

"ДіловаУкраїна"

Cерія вечірок "Вмільці слова"

27 березня в клубі Екіпаж (Ужгород) стартувала серія молодіжних вечірок "Вмільці слова". Її організатором став незалежний лейбл Хіп-Хоп-Хаус (молодіжна організація - Ужгородська Асоціація Хіп-Хопу (УжАс Хіп-Хопу), який на перший вечірці презентував BREAKIDZ SHOW від кращих байкарів міста, живий фрістайл від MC Alternaty та від дід-жея Крабетскі.

До 1 квітня 2003 року здійснюється прийом матеріалів про кандидатів, відповідно до номінацій, на присудження Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави.

Премія Кабінету Міністрів за внесок молоді у розбудову держави присуджується молоді, а також трудовим i творчим молодіжним колективам, які беруть активну участь i вносять вагомий вклад у розбудову держави. Щороку присуджується 60 Премій у розмірі 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожна. Премія присуджується рішенням Кабінету Міністрів України до Дня молоді громадянам України віком до 28 років по наступних номінаціях: за виробничі досягнення; за наукові досягнення; за творчі досягнення; за спортивні досягнення; за виконання громадянського обов'язку; за внесок у розвиток молодіжного руху. Документи, оформлені відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.02 № 1592 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 р. № 951", необхідно надсилати до Управління у справах сім'ї та молоді.

"Молодіжний дайджест новин"

Семінар для молодих депутатів міських рад та їх помічників.

Інститут Політичної Освіти (ІПО) за підтримки Фундації Едуардо Фрея 28-30 березня провів черговий семінар орієнтований на молодих депутатів та їх помічників. Серед тем що розглядалися були: законодавчі рамки для роботи депутатів місцевого рівня; робота депутатської приймальні та депутатський прийом; шляхи інформування виборців про діяльність депутата; залучення виборців до активнішої співпраці; місцевий референдум, місцеві ініціативи і громадські слухання; робота депутата та його помічників з громадськістю і органами влади в окрузі; пошук та залучення коштів для організації роботи депутата.

Участь у семінарі, що проходив у Пущі-Озерній взяв 31 чоловік. Були також 2 представники від ІПО - Андрій Станніков, Віктор Таран, Юрій Потикун. Учасниками від Закарпаття були - Ярослава Гасинець та Ганна Слободян.

Рок-коцерти: це можна, а це ні

Адміністрація ЗОШ №9 Ужгорода заборонила проведення публічного рок-концерту групі, що тренується в межах школи, що мав відбутися 29 березня під егідою фестивалю "BE FREE!", натомість того ж дня відбувся рок-концерт в Ужгородському палаці дітей та юнацтва "Падіюн" з промовистою назвою - р"ЕВОЛЮЦІЯ" - крокуймо разом !

Голова Ради Українського національного комітету молодіжних організацій

України (УНКМО) В. Точений склав свої повноваження

Як повідомив вчора перший заступник Голови Державного комітету у справах сім'ї та молоді, директор Державного департаменту з питань молодіжної політики К. Ващенко, Голова Ради УНКМО Вадим Точений склав з себе повноваження та запропонував очолити Раду УНКМО координатору Національної Ради молодіжних організацій Украіни Віталію Хомутинніку. Своє рішення він пояснив необхідністю консолідації молодіжного руху та втратою УНКМО своіх позицій в молодіжному русі.

Київський "Молодий Рух" та інші молодіжки провели пікетування

Зокрема 25 березня, в День Волі (85-а річниця проголошення Білоруської народної республіки), Молодий Рух Київщини, молодіжний "Собор", "Самостійна Україна", "Тризуб" провели пікетування посольства Білорусії з вимогою звільнення одного з лідерів Молодого Фронту Білорусі Павла Сєвярінца.

Крім того, у найближчий час Молодим Рухом планується проведення конференції "Україна, Білорусь - шлях в Європу", а також незабаром планується участь в акції "Чорнобильський шлях".

JAZZ: FREEDOM OF EXPRESSION.

Концерт JUNGLE SNOW ANNO DOMINI відбувся 29 березня в Будинку Актору м.Харкова. Учасники концерту - Марина Захарова, Діма Горелік (Хайфа), Олег Полянський та Олена Москалець. Організаторами виступили - "Нова Сцена", Харківська правозахисна група (ХПГ), "Хвиля".

Форум "Нашої України"

29 березня відбувся форум "Нашої України", що зібрав понад 1 тис. представників "нашоукраїнців" з усіх регіонів України. Надзвичайно багато було молоді, представників чисельних молодіжних організацій, що підтримують "Нашу Україну" (представниками від молоді Закарпаття були члени Коаліції Молоді Закарпаття "Наша Україна", Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) та Фундації Регіональних Ініціатив (ФРІ). Тим не менш фактично молодь була проігнорована - в обговорені важливих питань, подальшої долі "НУ" та України загалом молоді була відведена думка як слухацькій аудиторії, тому не дивно, що під час форуму її значна частина накивала п'ятами.

Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ), tel./fax. +38(03122) 33-567

Головний офіс - пл. Ш.Петефі, 47, М. Ужгород.

Для листів - 88018, м.Ужгород, вул. Л.Толстого, 46/5

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">mzreformy@yahoo.com, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">befree@ukr.net, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">fri@ua.fm

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка