КДБ веде

З перекладом на общєдоступний В.Коломацького

Главным ориентиром обновленной концепции внешней политики России станет активная работа по обеспечению международного мира и стабильности на основе устава ООН. Об этом в четверг, 30 июня, на совещании послов и постпредов РФ заявил президент Владимир Путин, передает ТАСС.

«Обновленная концепция внешней политики РФ, подготовка которой сейчас завершается, ориентирует на активную работу по обеспечению международного мира и стабильности, утверждению справедливого и демократического миропорядка на основе устава ООН», — отметил глава государства.

По словам президента, «многообразие и сложность международных проблем, вызовы и угрозы, с которыми сталкивается Россия, требуют постоянного совершенствования нашего дипломатического инструментария» в политической, экономической, гуманитарной и информационной сферах.

Путин подчеркнул, что дипломаты должны и впредь содействовать урегулированию конфликтов и предотвращать появление новых очагов напряженности, «в первую очередь у наших границ», а также укреплять суверенитет и отстаивать интересы России.

https://lenta.ru/news/2016/06/30/toexstinguishandprevent/

Від головного редактора:

Прочитавши цей текст Лэнта.ру, захотілося роз’яснити західним читачам справжні цілі і наміри Російської держави, які незрозумілим чином повністю зникли за гладкими дипломатичними формулюваннями Президента. Дане тлумачення можна умовно назвати перекладом на общєдоступний. З моєї точки зору, повний текст виступу Президента мав би виглядати так:

«Росія продовжуватиме дестабілізувати світ, створюючи зони конфліктів навколо Європи, а також у ближньому зарубіжжі. Зокрема, в Сирії і в Україні. Криза сирійських біженців буде використана як засіб тиску на європейських лідерів у питанні визнання анексії Криму. Brexit і світовий тероризм будуть підтримані Росією, потрібно розвивати успіх у цьому напрямку. Потрібно деморалізувати і залякати європейського обивателя новими терактами і змусити європейців розбігтися по національних квартирах.

Замість демократії у міжнародних відносинах в наступні десятиліття пануватиме військова сила, гонка озброєнь, гібридна й інформаційна війни. Кінцевою метою цієї політики є загарбання Росією усіх пост-радянських земель і підписання нової Ялти-2 з розподілу зон впливу між країнами-переможцями (Росія, Китай, США). Ліберальна демократія і права людини (включаючи весь Гельсінгський процес і ОБСЄ) мають бути демонтованими назавжди із системи цінностей світової спільноти. Лише авторитарні лідери викликатимуть повагу і вирішуватимуть світову політику. Запевняю вас, що атомний кийок завжди надійно лежатиме під столом переговорів  російського дипломата. Міжнародне право – це «фількіна грамота» для російського народу, тому ми виконуватимемо лише ті договори, які вигідні нам сьогодні.

Ми поважаємо суверенітет України в рамках формули:Україна - мінус Крим – мінус Донбас – мінус Новоросія – плюс федералізація. Ті українці, що не визнають цю формулу, – бандерівці і правосєки.

Складність світової ситуації вимагатиме модернізації російської армії, ліквідації внутрішньої російської опозиції, підкупу маргінальних правих партій у Європі, енергетичного шантажу Європи. Брехня – наша правда, а вірне розуміння законів – наш розум. Не жалкуйте полонію, о, російські дипломати! Російський чобіт стоятиме поверх земної кулі. Атомний попіл стукає у наші серця.

КДБ веде!  (Гучні оплески, ридання і захоплення в залі).

Шановні дипломати, я хочу щоб ви мене вірно зрозуміли. Всі знають, що ми за мир в усьому світі, проти тероризму і діємо на основі Статуту ООН. Всі знають, що ми покладемо душу за слєзінку ребьонка, як сказав Достоєвський. Я вірно розумію ситуацію? (Регіт в залі. Оплески.)»

Ось приблизно так виглядає те, що хотів сказати російським дипломатам російський Президент. Впевнений, що саме так вони його й зрозуміли, адже «атомний попіл»  знедавна став однією із важливих російських національних скрєп.

В.К.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: КДБ веде.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка