Едим Россию

Ця Дума може стати місцем Круглого столу при демонтажі режиму Путіна

Дорогі читачі!

На жаль, через публікації матеріалів Всесвітнього Форуму ми зовсім не висвітлювали вибори в Державну Думу РФ. Це упущення, в останню хвилину, я намагаюся компенсувати цим зверненням.

Нинішні вибори в Думу будуть важливішими, ніж здається більшості політичних оглядачів. Оглядачі виходять із того, що Дума є філіалом ФСБ, і тому зовсім не важливо кого оберуть, оскільки все одно Дума буде слухняним виконавчим органом в руках Путіна. З цим можна погодитися, якщо не одна обставина. В межах наступних пяти років – часу мандату нової Думи – в країні назріє критична політична криза, і режим Путіна піде у небуття. В цих умовах роль Думи може бути визначальною. У тому випадку, якщо в Думі буде хоч одна опозиційна фракція в 20 депутатів, Круглий стіл про передачу влади може пройти в Думі, і в цьому випадку опозиція може отримати ключові призначення в новій системі влади. Так  може відбутися перезапуск усього національного проекту, подібно до того, як це відбулося у Польщі в 90-х роках (декомунізація, декадебізація, люстрація, вільний ринок, чесні вибори, преса, повага до міжнародного права).  У випадку ж відсутності опозиції в Думі, справа може вирішуватися різними шляхами: скажімо, Круглий стіл на Лубянці і призначення пріємніка із числа офіцерів ФСБ, або й громадянська війна з непередбачуваними наслідками. Цілком можливо, що російський Майдан, на відміну від миролюбного і світлого українського,  може бути із душком Стєнькі Разіна або й Леніна.  Тому наявність опозиції в Думі є дуже важливою для долі Росії. Всі розуміють, що Лютий в російській  історії був менш зимовим місяцем, ніж Жовтень (я маю на увазі 1917 рік і його дві такі різні революції). Особисто я – за Лютий, за Круглий стіл в Думі, і за участь опозиції у ньому. У Росії все ще залишається шанс мирної трансформації влади і він може бути повністю закритим саме невдалим результатом опозиції на виборах в Думу.

Тому я закликаю читачів прийти на вибори, проголосувати за дві партії, які не визнали анексію Крима – ПАРНАС і Яблуко. Всі інші партії виявилися імперіалістичними і проплаченими ФСБ агентами: і комуністи, і ЛДПР, і Справороси. Про «Партію жуліков і воров» я вже згадувати не буду. Цих діячів чекає місто Нюренберг. На руках Путіна кров наших активістів – Анатолія Криля, Володимира Побурінного і Володимира Сенишина. А також десять тисяч жертв Донбасу. Ганьба кривавому режиму!

Всі на вибори!

ПАРНАС чи Яблуко!

Василь Коломацький

головний редактор, «Кобза»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатково:

http://www.svoboda.org/a/27981966.html

http://www.svoboda.org/a/27948047.html

https://www.youtube.com/watch?v=cXjmPSvOtzM

http://www.svoboda.org/a/27994333.html

http://www.svoboda.org/a/27992808.html

http://www.svoboda.org/a/27945281.html

https://www.youtube.com/watch?v=zFuUHjdmhNs&feature=youtu.be

https://lenta.ru/news/2016/08/03/ukraine/

https://www.youtube.com/watch?v=h-Y8Dxb7JDE

http://www.svoboda.org/content/article/27806778.html

 

На світлинах: Едим Россию. Партия жуликов и воров. Едим Россию. Російська техніка готова до вторгнення. Чи буде війна?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка