Посольство України в РФ

Представники українських організацій РФ, що взяли участь у акції, порушили перед дипломатами питання про підтримку українського руху в Росії та нагадали про давню проблему, пов’язану з діяльністю НКЦУ

28 листопада 2020 року в Москві, у Посольстві України, відбулися заходи із вшанування жертв Голодомору в Україні 1932-33 рр. Разом зі співробітниками Посольства у заходах взяли участь керівники українських організацій Росії з Москви та інших регіонів РФ.

Відбулася змістовна розмова про нинішній стан роботи українських організацій. Представники громадських об’єднань представили своє бачення сьогоднішніх можливостей для громадської роботи. Був проведений детальний аналіз напрямів діяльності організацій, вказано на необхідність посилення інформаційної складової в роботі, зміцнення зв’язків між організаціями, більш широке використання культурно-просвітницьких заходів.

На території Посольства України в Росії відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв Голодоморів українського народу

23 листопада 2019 року у день 86-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні − геноциду українського народу у Посольстві України в Російській Федерації біля Державного прапора України відбулася урочиста жалобна церемонія.

У рамках проведення меморіального заходу його учасники оглянули інформаційні матеріали тематичної фотовиставки та ознайомилися з відповідними виданнями про Голодомор 1932-1933 років в Україні.

У Посольстві України в Російській Федерації відбувся захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року в Посольстві України в Російській Федерації відбувся захід приурочений до Дня Гідності та Свободи.

На початку урочистого заходу із вступним словом виступив Тимчасовий повірений у справах України в РФ Василь Покотило. Присутні спільно виконали Державний Гімн України.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в РФ В. Єльченко
Надзвичайний і Повноважний Посол України в РФ В. Єльченко

Шановна громадо!

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з нагоди 17-ої річниці прийняття Конституції нашої держави.

Конституційний процес на теренах українського державотворення мав багатовікову історію і розпочався задовго до здобуття незалежності.

Прийняття 28 червня 1996 року Верховною Радою Основного закону України стало однією із вирішальних подій новітньої історії, що ознаменувала собою конституційне закріплення незалежності та суверенітету Української держави.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко

Привітання Міністра закордонних справ України закордонному українству

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко привітав закордонне українство з Різдвом Христовим та Новим 2011 роком.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко

Амбасадори України відстоюють інтереси української діаспори Росії

28 грудня Надзвичайний і Повноважний Посол України в Російській Федерації Володимир Єльченко зустрівся зі Статс-секретарем – заступником Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорієм Карасіним.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено питанням розвитку двостороннього співробітництва у культурно-гуманітарній сфері з метою створення додаткових можливостей для ознайомлення громадян обох держав з кращими надбаннями української та російської культури.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко

Київ розраховує на те, що російська влада вживе всіх необхідних заходів для забезпечення законних культурно-освітніх прав багатомільйонної української громади в Російській Федерації

10 грудня ц.р. відбулись переговори Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка та Міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова. Під час зустрічі керівники зовнішньополітичних відомств у контексті Придністровського врегулювання обговорили ситуацію в Республіці Молдова після позачергових парламентських виборів у цій країні. Міністри наголосили на необхідності активізації переговорного процесу в форматі „5+2” та підтвердили рішучу підтримку і Україною, і Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності Молдови. 

У спілкуванні з російським колегою Костянтин Грищенко висловив стурбованість української сторони ситуацією, що склалася у зв’язку із рішенням суду про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців в Росії. Костянтин Грищенко підкреслив, що офіційний Київ розраховує на те, що російська влада вживе всіх необхідних заходів для забезпечення законних культурно-освітніх прав багатомільйонної української громади в Російській Федерації.

Храм Спаса Преображення Господня на Пісках
Храм Спаса Преображення Господня на Пісках

Посольством України в РФ спільно з українською громадою  27  листопада ц.р. проведено заходи з нагоди 77-роковин Голодомору 1932-33 рр.

З ранку у Посольстві України в РФ відбулася церемонія приспускання Державного Прапору України.

Під час церемонії покладання кошику квітів до пам’ятної дошки жертвам Голодомору, Посол України в РФ Володимир Єльченко наголосив на особливому значенні збереження пам’яті про жахливу трагедію 1932-1933 рр.

Андрій Денисов дає пояснення
Андрій Денисов дає пояснення

Коментар МЗС України щодо інциденту навколо заборони на в’їзд до Російської Федерації громадянину України Василю Васильовичу Овсієнку

Міністерство закордонних справ України звернулося за роз’ясненнями до російської сторони стосовно відмови у в’їзді на територію Російської Федерації в ніч з 22 на 23 липня ц.р. громадянину України Василю Васильовичу Овсієнку.

У зв’язку з цим питанням 23 липня відбулася телефонна розмова Міністра закордонних справ України Костянтина Івановича Грищенка з виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ Російської Федерації Андрієм Івановичем Денисовим.

Владимир Ельченко
Владимир Ельченко

Став новым послом Украины в России

Президент Виктор Янукович в пятницу подписал указ, которым назначил чрезвычайным и полномочным послом Украины в Российской Федерации Владимира Ельченко. Одной из основных задач нового посла, по словам главы государства, станет активизация торгово-экономического сотрудничества двух стран. Назначение господина Ельченко поддержали представители и власти, и оппозиции.

Как и предполагал Ъ (см. Ъ от 10 июня), новым чрезвычайным и полномочным послом Украины в Российской Федерации (РФ) стал Владимир Ельченко – указ о его назначении президент Виктор Янукович подписал в пятницу. В тот же день глава государства провел встречу с новым послом, в ходе которой выразил уверенность, что его деятельность в России "будет эффективной и успешной". "Россия – стратегический партнер Украины, с которым нужно строить отношения соответствующим образом",– отметил господин Янукович.

Владимир Ельченко – карьерный дипломат, стаж дипломатической службы составляет 29 лет. Занимал различные руководящие должности в МИДе, курировал взаимодействие с международными организациями, руководил постоянным представительством Украины в ООН. В 2003-2005 годах – первый заместитель министра иностранных дел. С 2006 года – глава постоянного представительства Украины при международных организациях в Вене. Опыта дипломатической работы на российском направлении не имеет.

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка