Посол України в Російській Федерації Олег Дьомін у своєму вітає колектив КЦУМ14 травня відбулися урочисті заходи з нагоди 15-річчя заснування Культурного Центру України у Москві

Директор Культурного Центру Володимир Мельниченко у вступному слові розповів про історію створення КЦУ, поточну діяльність та подальші плани. Зокрема, він висловився за державну підтримку програми Культурного Центру "Діаспора". "Впевнений, що витрати держави окупляться сторицею", - сказав він.

З нагоди Дня заснування Культурного Центру України в Москві надійшло близько сотні вітань: від Президента України Віктора Ющенка, Державного управління справами, якому підпорядковується КЦУ, Міністерства культури та туризму, національних об'єднань українців в Росії та інших організацій та приватних осіб.

Державне управління справами нагородило колектив Культурного Центру грамотами, а директору Володимиру Мельниченку та його заступнику Полікарпу Ткачу вручили ще й цінні подарунки - годинники.

Посол України в Російській Федерації Олег Дьомін у своєму вітанні зазначив також, що Культурний Центр став "універсальним центром, де бувають не тільки фахівці культури, а й науковці, політологи й інші фахівці". Він подарував Культурному Центру барельєф Тараса Шевченка та подякував співробітникам за тісну співпрацю з посольством.

По завершенню офіційної частини пройшов урочистий концерт. У ньому взяли участь Міжнародна хорова капела "Славутич", учні Української недільної школи та вихованці дитячого хореографічного ансамблю "Щедрик" при Культурному Центрі України в Москві та інші колективи і виконавці.

Виступає директор Культурного центру Володимир Мельниченко

Святковий концерт

На світлинах: Посол України в Російській Федерації Олег Дьомін вітає колектив Культурного центру України в Москві. Виступає директор Культурного центру України Володимир Мельниченко. Святковий концерт.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/12842.htm

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка