Посол України в РФ Костянтин Грищенко на сцені КЦУ в МосквіПро перші свята і будні нового посла України в Росії

У минулий четвер в Культурному центрі України в Москві відбувся вечір, присвячений річниці української Конституції. У ньому взяли участь представники української громадськості російської столиці, а також національні амбасадори. Це був другий день перебування в Російській Федерації Надзвичайного і Повноважного Посла України в Росії Костянтина Грищенка і перший, так би мовити, його «вихід у світ».

З короткою доповіддю перед присутніми виступив генеральний директор Центру Володимир Мельниченко, а потім передав слово новому керівнику дипмісії. Посол  привітав учасників вечора з важливим днем в історії молодої незалежної держави, і висловив задоволення тим фактом, що його трудова діяльність на новій царині починається так врочисто й цікаво в стінах КЦУ, розташованому на знаменитому Арбаті. Він повідомив присутніх про те, що зранку вручив свої вірчі грамоти російському керівництву.

Проте відчути абсолютну насолоду (в тім числі й від чудового сольного концерту, з яким виступила київська гостя, заслужена артистка України Наталія Шелепницька) Костянтину Івановичу в повній мірі не вдалося – всі його думки були зосереджені на наступному візиті українського прем’єра Юлії Тимошенко до російської столиці, який мав відбутися в суботу. Саме в цей день глава уряду зустрічалася зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

Зайве говорити, що на нового представника України у такій важливій країні як Росія керівництво держави покладає значні надії. Великий професійний досвід має допомогти йому в налагодженні непростих українсько-російських стосунків.

Отже, з Богом, пане посол…

Костянтин Грищенко з дружиною. Праворуч - гендиректор КЦУ в Москві Володимир Мельниченко

Костянтин Грищенко вручає квіти співачці Наталії Шелепницькій

На світлинах: Посол України в РФ Костянтин Грищенко на сцені Культурного центру України в Москві. Костянтин Грищенко з дружиною. Праворуч – генеральний директор КЦУМ Володимир Мельниченко. Костянтин Грищенко вручає квіти співачці Наталії Шелепницькій.

Віктор ГІРЖОВ.

Фото автора.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка