Дорошенко ПетроУ листопаді сповниться 310 років після смерті визначного українського державного, політичного та військового діяча Петра Дорошенка

21 серпня напередодні святкування 17-ої річниці Незалежності України співробітники Посольства України в Російській Федерації поклали квіти до могили гетьмана Петра Дорофійовича Дорошенка в селі Ярополець Волоколамського района Московської області.

Петро Дорошенко (1627- 1698) був одним з провідників визвольної боротьби українського народу у другій половині ХVІІ століття. Після обрання гетьманом на загальних козацьких зборах 1666 року Петро Дорошенко присвятив своє життя боротьбі за об’єднання Ліво- та Правобережної України у незалежну, соборну державу. У складних умовах протистояння одночасно з декількома провідними регіональними державами Дорошенко проявив себе як блискучий дипломат, державний діяч та воєначальник.

З 1998 року Посольство України в РФ взяло під опіку могилу гетьмана та каплицю біля неї. Коштом Міністерства закордонних справ України забезпечується впорядкування меморіального комплексу та прилеглої території.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/14882.htm

Могила   славного гетьмана

Квіти від Посольства України

Українські дипломати біля могили гетьмана Петра Дорошенка

Під козацьким хрестом

На світлинах: Дорошенко Петро (1627 - 19 листопада 1698) - визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665-1676). Могила славного гетьмана. Квіти від Посольства України. Українські дипломати біля могили гетьмана Петра Дорошенка. Під козацьким хрестом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка