На території Всеросійського виставкового центру в МосквіНа території Всеросійського виставкового центру в Москві відбулася ХХІ Московська міжнародна книжкова виставка-ярмарок 

3 3-го по 8 вересня на території Всеросійського виставкового центру в Москві відбулася ХХІ Московська міжнародна книжкова виставка-ярмарок (ММКВЯ), вперше до участі у роботі якої запрошено Україну в якості почесного гостя.

Від України в роботі ХХІ ММКВЯ взяла участь офіційна делегація на чолі з в.о.голови Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України Анатолієм Мураховським. На церемонії відкриття виставки-ярмарку також був присутній Посол України в РФ, перший заступник Секретаря РНБОУ Костянтин Грищенко.

Національна книжкова експозиція, яка розташована в окремому павільйоні (колишній павільйон «Україна»), представляє понад 4 тисячі книг близько 200 українських видавництв різної форми власності, що вийшли в світ протягом 2006-2008 років. Тематика видань різноманітна: проза та поезія класиків і представників сучасної української літератури, праці з історії, філософії, мистецтва, пізнавальна та дитяча література,  підручники тощо. Реалізовувати книжкові новинки на ХХІ ММКВЯ будуть представники понад 20 українських видавництв.

Виступаючі на відкритті посадовці наголосили на важливості участі у цьому книжковому форумі України в якості почесного гостя, що розглядається як позитивна подія двостороннього культурного співробітництва, своєрідна гуманітарна дипломатична місія, яка має сприяти кращому взаєморозумінню між країнами та народами.

На офіційній церемонії  відкриття  ХХІ ММКВЯ також були зачитані привітання її учасникам від Голови уряду Росії Володимира Путіна та Президента України Віктора Ющенка.

4 вересня ц.р. відбувся день України, в рамках якого відбулась презентація Національної книжкової експозиції, концерт майстрів мистецтв, офіційне прийняття з нагоди участі України у ХХІ ММКВЯ у якості  почесного гостя, зустрічі українських видавців та письменників з громадськістю, круглі столи, презентації книжкової продукції провідних українських видавництв та низка інших заходів.

Серед книжок, які були представленні на виставці, чине місце посідають видання присвяченні Голодомору 32-33 рр. в Україні (“Великий голод в Україні 1932-1933 рр.”, “Український голокост. Свідчення тих, хто вижив”).

На території Всеросійського виставкового центру в Москві

На території Всеросійського виставкового центру в Москві

На території Всеросійського виставкового центру в Москві

На території Всеросійського виставкового центру в Москві

На території Всеросійського виставкового центру в Москві

На світлинах: Колишній павільйон «Україна» на території Всеросійського виставкового центру в Москві 1-6.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка