Костянтин ГрищенкоПосол України в РФ Костянтин Грищенко відвідав один із найбільших у світі міжнародних наукових центрів

Посол України в РФ, перший заступник секретаря РНБО України Костянтин Грищенко відвідав один із найбільших у світі міжнародних наукових центрів - Об’єднаний інститут ядерних досліджень в місті Дубна (ОІЯД). У ході візиту Посол України ознайомився з провідними науково-дослідницькими лабораторіями Інституту.

Зустрічаючись з керівництвом міжнародного центру, Костянтин Грищенко та учасники зустрічі обговорили шляхи розширення співробітництва України з науковими колами РФ та іншими державами-учасницями провідного Інституту світу у галузі новітніх технологій та фундаментальних досліджень. К.Грищенко наголосив, що міжнародне співробітництво між науковцями 18 держав, у тому числі України, Росії, ФРН та Італії є одним із реальних шляхів  інтеграції в європейський науковий простір.

Було зазначено, що одним із пріоритетних завдань є активізація участі України у проектах міжнародного центру ОІЯД у контексті співпраці з міжнародним науково-дослідницьким центром ядерних досліджень CERN (м. Женева, Швейцарія), що серед іншого, має сприяти розвитку наукового потенціалу країн-учасників  спільних наукових досліджень.

Учасники зустрічі зійшлися у думці, що навіть у складні часи світової економічної кризи економіки наших держав мають розвиватися шляхом запровадження інноваційних технологій майбутнього.

Були обговорені також актуальні питання участі в наукових дослідженнях ОІЯД  українських вчених.

У зустрічах із керівництвом Інституту взяв участь заступник Міністра освіти та науки України, повноважний представник Уряду України В.Стогній, а також академіки Б.Гріньов, А.Завгородній, професор Г.Зінов’єв та заступник директора НІТІП В.Борщов.

http://www.mfa.gov.ua/russia/ua/news/detail/18605.htm

 Розмова з російськими вченими.

За одним столом.

Українські гості  підмосковного ядерного Центру

 По засніженій алеї Об’єднаного інституту ядерних досліджень

На світлинах: Костянтин Грищенко. Розмова з російськими вченими. За одним столом. Українські гості  підмосковного ядерного Центру. По засніженій алеї Об’єднаного інституту ядерних досліджень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка