Вічний вогонь над могилою Невідомого солдата в Олександрівському саду Кремля. Про відзначення в Москві 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

Посол України в РФ Костянтин Грищенко та Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров поклали квіти до могили Невідомого солдата та меморіальних знаків з іменами українських Міст-Героїв

28 жовтня ц.р. в День визволення України від німецько-фашистських загарбників Посол України в РФ Костянтин Грищенко та Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в присутності ветеранів, що брали участь у визволенні українських земель, поклали квіти до могили Невідомого солдата та меморіальних знаків з іменами українських Міст-Героїв.

Вшанувати пам'ять мільйонів воїнів-визволителів, що відстояли свободу українського народу під час Великої Вітчизняної війни, прийшли представники керівництва МЗС Росії, співробітники Посольства, члени ветеранських організацій Москви.

В Україні пам'ятають подвиг представників всіх народів, що віддали своє життя у боротьбі з фашизмом.

Прес-секретар - Волошин Олег Анатолійович

Другий секретар - Кузаков Олександр Олександрович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">press_ukremb@mail.ru

Посол України і Міністр закордонних справ Росії в одному строю з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Почесна варта від Президентського полку з корзинами квітів від Росії і України.

Вічна пам'ять загиблим визволителям України від фашистської навали!

Почесті захисникам міста-героя Одеси.

На світлинах: Вічний вогонь над могилою Невідомого солдата в Олександрівському саду Кремля. Посол України і Міністр закордонних справ Росії в одному строю з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Почесна варта від Президентського полку з корзинами квітів від Росії і України. Вічна пам'ять загиблим визволителям України від фашистської навали! Почесті захисникам міста-героя Одеси.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка