З Новим Роком
З Новим Роком

Підсумки, побажання, надії, прогнози, а також віра і любов

Дорогі читачі!

Пані та панове!

Ось і минув 2011 рік. Цей рік був для всіх нас роком праці, звершень, змін, як в Україні і Росії, так і в редакції сайту.

Всі ми сподіваємося на те що зміни, розпочаті у старому році, призведуть по позитивних зрушень у Новому році. Хочеться бачити, що довгі випробування для громадян, важкі незкінчені реформи, дрібні утиски зміняться на протилежне - більш достойне життя і більшу свободу для громадян, як в Україні, так і в Росії. Надії на це безперечно є, адже 2012 рік є роком виборів по обидва боки кордону.

Для «Кобзи» цей рік також був переломним. По-перше, сайту виповнилося 10 років. По-друге, сталися помітні зміни в складі редакції. Вийшов із редакції Андрій Бондаренко. Долучилися до редакції троє нових колег: відомий член Ради ОУР митрополит Богородський Адріан, та дві журналістки з України - Єлизавета Кейль та Тетяна Голуб. Сайт, як нам здається, покращив свою роботу за рік минулий. Ми сподіваємося що Новий рік принесе нам ще більше радісного спілкування з українськими осередками у Росії, нові події в ОУР (ми віримо що судову справу все-таки закриють і ОУР лишать у спокої), нове творче натхнення в колективі «Кобзи». Спасибі всім хто завітав на наші сторінки! Особлива подяка і привітання українцям з «Ліги українців Канади» - нашим багаторічним спонсорам!

Ми бажаємо всім читачам, в усіх країнах світу, щастя, здоров'я, успіхів у вашій роботі, творчого натхнення! Завжди пам'ятаймо про рідну Україну!

З Новим Роком!

Редакція «Кобза - українці Росії»

На світлині: З Новим Роком!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка