Наталка Литвиненко-Орлова, Мурманськ
Наталка Литвиненко-Орлова, Мурманськ

Відкритий лист Валерію Семененку у справі делегації на X Світовий Конгрес Українців

21 червня 2013 року

Шановний Валерій Фокович!

Ми звертаємося до Вас у терміновій справі від імені редакції «Кобзи» після кількоденних інтенсивних консультацій з керівниками регіональних організацій.

Не так давно ми отримали два списки делегатів X Світового Конгресу Українців (перший список датований 16 червня, другий ? 20 червня). Крайній термін подачі заявок ? 24 червня (як зазначено у Вашому документі).

Список, складений Вами, викликає запитання.

1) Чому у списку п'ять депутатів від Омська? В той час як не представлені наступні регіони: Татарстан, Вороніж, Кубань, Томськ, Новосибірськ, Калінінград? Чому не представлені такі організації як «Славутич» (Москва) і міжрегіональне об'єднання «Провісник»?

2) Чому у списку немає таких достойних людей, які завжди були делегатами українських форумів: Тараса Дудка (Москва), Василя Бабенка (Уфа), професора Василя Антоніва (Москва), Наталки Ковальової (Тульська обл.), Володимира Павука (Новосибірськ) та інших?

3) Чому у списку присутні особи, яких у ньому не мало бути? Зокрема, Аркадій Шелест. Про цю особу добре відомо як про члена безпальківської автономії. А ось про його діяльність на ниві українства невідомо нічого, окрім того, що він із року в рік регулярно відвідує зібрання СКУ за кордоном (Польща, Греція і т.д.). Погодьтеся, дивно, чому їздити за кордон, якщо інтересу до українських справ немає?

В списку також присутня пані Катерина Ширко - член безпальківської автономії. Пропонуємо бути принциповими і взагалі виключити Шелеста і Ширко із спису.

4) Ми пропонуємо скоротити омську делегацію до одного делегата. І натомість включити у список наступних делегатів: Тараса Дудка (Москва), Наталку Ковальову (Тульська обл.), Василя Бабенка (Уфа), Наталку Литвиненко-Орлову (Мурманськ). Також додаємо список 16 осіб, яких ми просимо включити у список російської делегації (ми погоджуємося, що більшість із них будуть гостями). Все це відомі, достойні громадські діячі і патріоти України.

Ми також не розуміємо чому ці діячі мають індивідуально звертатися в Канцелярію СКУ, якщо Ви поставлені відповідальним за список делегації. Будь ласка включіть їх своєю рукою.

5) Загальне враження від списку делегації, підготованої Вами - недбала робота, відчувається келейність і фракційність, не враховуються ідейні позиції. Складаючи список, Ви не проконтактували із більшістю потенційних кандидатів. Поясніть, чому список надіслано за 7 днів до крайнього терміну без належного обговорення в організаціях?

Ми робимо це звернення відкритим, щоб, по-перше, інформувати керівників регіонів про стан справ із делегацією, по-друге, враховуючи цейтнот, у якому опинилася ця важлива справа, і по-третє, виходячи із того, що перший раунд переговорів із Вами був недостатньо успішним (лише двоє осіб із нашого списку були включені у Ваш список делегатами, а пп. Шелест і Ширко, навпаки, досі знаходяться у списку).

Ми сподіваємось, що протягом кількох днів що залишилися, ми зможемо дійти згоди і вийти на Оргкомітет Конгресу зі списком, який не викликатиме суперечних питань чи дискусій. Сподіваємось на Вашу добру волю і компроміс.

Пропонуємо повернутися до узгодження списку із п. Наталкою Литвиненко-Орловою, як представником списку 16-ти кандидатів.

Редакція сайту «КОБЗА - українці Росії»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток:

Додатковий список кандидатів на X Світовий Конгрес Українців (підготований редакцією «Кобзи» після консультацій із регіональними організаціями і об'єднанням «Провісник»):

1) Тарас Дудко (Москва), (список Провісника)

2) Василь Бабенко (Уфа), (список Провісника)

3) Наталка Литвиненко-Орлова (Мурманськ), (вимога статусу делегата)

4) Наталка Ковальова (Тульська обл)

5) Володимир Павук (Новосибірськ)

6) Валентин Іващенко (Ст. Петербург)

7) В'ячеслав Чорномаз (Владивосток), (список Провісника)

8) проф. Василь Антонів (Москва), (список Провісника)

9) Людмила Мельник (Москва), (список Провісника)

10) Володимир Манович (Москва), (список Провісника)

11) Ярослав Копельчук (Москва)

12) Микола Сергієнко (Кубань), (рекомендовано Провісником)

13) Марко Прокопович (рекомендовано Провісником)

14) Денис Чернієнко (Удмуртія), (список Провісника)

15) Володимир Зарічанський (Москва), (список Провісника)

16) Надія Балтутіна (список Провісника)

На всітлині: Наталка Литвиненко-Орлова, Мурманськ.

Додаткова інформація:

http://ukrros.info/news/index.php?ELEMENT_ID=3938

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка