Василь Коломацький, головний редактор
Василь Коломацький, головний редактор

Шановні колеги, кореспонденти!

Ми з вами живемо в непростий час. Непростий час для українців. Але, попри все, сила Слова, як і у будь-який інший час, залишається і є вагомою. Тому нагадуємо, що редакція потребує і чекає новин від регіональних організацій українців. Пишіть, діліться новинами, це є дуже важливим. Пам'ятаймо, що «Кобзу» читають і очікують від нас з вами нових матеріалів, інформацію про нашу з вами дійсність.

Надсилаючи повідомлення просимо не забувати про світлини і підписи для них.

У випаку порушення ваших прав (виклики в ФСБ, спроби вербовок, інформаційного цькування, переслідувань на роботі), просимо писати нам, ми знайдемо спосіб Вам допомогти. Гласність і солідарність - єдиний метод боротьби із тоталітарними тенденціями у нашій країні. Нині є надія, що й Україна не забуде свою діаспору у Росії і надасть їй правозахисну допомогу.

Якщо Вас не задовольняють пропагандистські державні ЗМІ, пишіть нам свою публіцистику з приводу життя в реаліях Росії. Якщо Ви проти війни - надсилайте свої протести з приводу кремлівської агресії.

На «Кобзі» для всіх інформаційних форматів є місце. Аби українська душа не охолола, а українське серце билося б в унісон із Батьківщиною предків.

Нагадуємо дві адреси, на які чекаємо повідомлень:

Василь Коломацький, головний редактор «Кобзи» - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Алла Акіменко, редактор «Кобзи», відділ регіонів - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Василь Коломацький, головний редактор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка