Василь Коломацький
Василь Коломацький

Редакція залишається з вами!

Дорогі читачі!

Останні два місяці ми не могли забеспечити надійну роботу сайту, оскільки наші сторінки були недоступними з технічних причин. Нині ми працюємо над виправленням недоліків.

Ця робота вимагатиме певного часу, тому ми прийняли рішення не оновлювати метеріал на сайті до вирішення всіх внутрішніх питань. Нині важко прогнозувати коли ми зможемо відновити роботу сайту в повному обсязі.

Під час вимушеної зупинки редакція тимчасово публікуватиме матеріали на сайті Ліги Українців Канади http://www.lucorg.com/index.php/lang/ua . Просимо вас завітати на цей популярний ресурс української діаспори у Канаді.

Маючи цю останню нагоду хочемо висловити своє ставлення до останніх подій на Донбасі. Ми засуджуємо введення регулярних військ Росії на територію України. Дії Кремля можна характеризувати однозначно - нахабна спроба знищення Української державності. Абсолютно очевидно що сьогодні ЗСУ України і добровольчі об'єднання ведуть війну із регулярними військами Росії за право існування Держави Україна. Нинішні злочини Кремля ляжуть ганьбою на всю Росію, на її воєнщину, на спецслужби, на пропагандистські ЗМІ, на російський народ і особисто на В.Путіна. Гірко відзначати, що в цей історичний момент російський народ і його інтелігенція залишилися глухими до страждань ніби то братнього (?) українського народу. Сьогодні наше гасло: ганьба і смерть агресору! Слава Україні!

Ми вітаємо обидва листи протесту від Україців Росії:

- лист від «Української національно-культурної автономії Санкт-Петербургу»

- Лист регіональних керівників УКР.

Спасибі громадським діячам за громадянську мужність!

Ніхто не знає як складеться історія наступного місяця чи двох. Але загально зрозуміло що спроба В.Путіна відродити СРСР з його тоталітарними порядками і міфічними кордонами приречена на поразку і нестиме незчислені стаждання народам пострадянського простору. Нині виглядає, що помирати СРСР буде повторно і у важких муках. Але гадаємо що це вже буде остаточний і незворотний кінець минулої епохи, розпочатої Леніним, Троцьким і Сталіним. Сподіваємося на мудрість російського народу. «Русские медленно запрягают, да быстро ездят», - можливо це і спрацює у розумінні росіянами тієї зловісної ролі, яку нині їх держава відіграє в Україні.

До зустрічі на сторінках сайту ЛУК!

Василь КОЛОМАЦЬКИЙ

головний редактор

Продукція кремлівської антиукраїнської пропаганди. Ксенофобія і ненависть.
Продукція кремлівської антиукраїнської пропаганди. Ксенофобія і ненависть.

На світлинах: Василь Коломацький. Продукція кремлівської антиукраїнської пропаганди. Ксенофобія і ненависть.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка