Професор Стефан Паняк, колишній директор сайту

Дорогі читачі!

Повідомляємо, що директор сайту «Кобза» професор Стефан Григорович Паняк склав обов’язки, які раніше виконував, у зв’язку із завантаженням на основній роботі. Прийнято рішення про те, що з 25 січня 2015 року Стефан Григорович залишає редакцію, а обов’язки директора переходять до Василя Коломацького.

Таким чином, на даний момент у редакції працюють Василь Коломацький, Наталка Литвиненко-Орлова, Митрополит Богородський та Московський Адріан, Ігор Роздобудько та Алла Акіменко.

Нагадаємо, що Стефан Паняк приєднався до засновника «Кобзи» Василя Коломацького у серпні 2001 року, увійшовши до першого складу нашої редакції. Він був директором сайту протягом чотирнадцяти років. Стефан Григорович зробив неоціненний внесок у роботу сайту як організатор і як яскравий публіцист. Наш колега щедро поповнював бюджет «Кобзи» протягом усіх цих років.

Ми бажаємо Стефану Григоровичу якнайшвидшого повернення на його колишню посаду!

У цих обставинах, мабуть, не зайвим буде констатувати загальне охолодження політичного клімату у Росії, тоді як у певних точках і щодо окремих доль, навпаки, спостерігається різке потепління (аж до 451 градуса по Фаренгейту). Якщо ви українець Росії і зазнаєте утисків з політичних причин, просимо звертатися до редакції, і ми надамо вам інформаційну підтримку. Наш е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Редакція «Кобза – українці Росії»

www.kobza.com.ua

24 січня 2015 року

Головний редактор і директор Василь Коломацький. 2010 р.Головний редактор і директор Василь Коломацький. 2010 р.

На світлинах: Професор Стефан Паняк, колишній директор сайту. Головний редактор і директор Василь Коломацький. 2010 р.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка