Василь Коломацький, засновник сайту

Ми шукаємо вашої фінансової підтримки

Дорогі читачі!

Непомітно плине час, і ось минулого тижня у нашому житті відбулася приємна подія - на нашому сайті був опублікований 5-тисячний матеріал!

Трохи згадаємо історію. Перший матеріал «Кобзи» був опублікований 6 червня 2001 року. Цей день ми вважаємо днем народження сайту. Було це більше 14 років тому. В той час в редакції був лише один журналіст – Василь Коломацький (Канада).

З тих пір змінювався склад редакції, змінювалося керівництво ОУР, змінювалася політична ситуація, як у Росії, так і в Україні, приходили і відходили спонсори. Але «Кобза» залишалася незмінною. Ми завжди підтримували ОУР, захищали права українців Росії, писали про події в регіональних організаціях, вели дослідження діаспори. Ми завжди, завдяки нашим кореспондентам, тримали руку на пульсі діаспорних подій.

Всі ці роки ми трималися єдиних поглядів – демократичних і ліберальних. Саме тому ми підтримали обидва Майдани в Україні, саме тому ми бажаємо Президенту Петру Порошенку побудувати ту Україну, про яку мріяли патріоти багатьох поколінь, включаючи й наше покоління.

Ситуація в нинішній Росії викликає велике занепокоєння у членів редакції. Нині директор Бібліотеки української літератури Наталя Шаріна перебуває під хатнім арештом в очікуванні суду, який може винести вирок за кримінальною статтею. Вся її «справа», як ми віримо, є провокацією спецслужб РФ проти Бібліотеки української літератури. Як громадяни Росії, ми будемо займати активну позицію, захищаючи право українців на власну культуру і українську книгу. Ми проти політизації закладів культури. Хіба не через політизацію опинилися в еміграції Іван Бунін, Володимир Набоков, Зінаїда Гіппіус? А скільки письменників було розстріляно у Росії! А все починається із вічної російської тези, що книга – «шкідлива» річ.

Нині ми з тривогою слідкуємо за ситуацією з українським рухом у Росії, який фактично заборонений урядом Росії. Не оминула криза і керівництво УКР. Ми намагаємося зрозуміти внутрішні процеси і будемо інформувати читачів про нашу думку.

В нинішній момент ми маємо нагоду звернутися до читачів із закликом підтримати наш сайт фінансово. Позбавлені фінансової підтримки із Росії (головним чином, через ситуацію з російською економікою), ми втратили приблизно третину наших бюджетних коштів. Це може позначитися на кількості матеріалів, які ми публікуємо. Якщо ви бажаєте щоб «Кобза» оновлювалася щоденно, нам разом, до лютого, потрібно зібрати 500 ам. дол. В іншому  випадку ми скоротимо вихід матеріалу вдвічі (за рахунок передруків з інших ЗМІ).

Ми очікуємо на вашу підтримку, і готові рекламувати на «Кобзі» ваш бізнес, або вашу організацію.

Сьогодні «Кобза», в повному форматі, як ніколи, потрібна нашим читачам!

Василь Коломацький

головний редактор, «Кобза – українці Росії»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Василь Коломацький, засновник сайту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка