Володимир Павук, Українець року у Росії (2015 р.)

Напрямки: культурницький, інтелектуальний, етичний і духовний

Дорогі читачі і кореспонденти!

Як вам відомо, з цього року наша редакція визначає переможця в номінації «Українець року у Росії». За результатами роботи у 2015 році переміг Володимир Павук із Новосибірська. Наступного року буде визначатися переможець 2016 року. Ми сумлінно ставимося до обовязку визначення нового переможця.

Для того, щоб редакція могла прийняти обєктивне і виважене рішення, нам потрібна детальна інформація про роботу кращих українських активістів у ваших організаціях. Якщо у вас в регіоні є яскравий лідер-активіст, який має високі досягнення перед діаспорою в цьому році, ми просимо написати про його роботу (вказавши список реалізованих проектів і їх дати). На основі надісланих звітів ми зможемо прийняти рішення.

Нагадаємо, що номінація «Українець року у Росії» визначається наступним чином:

«За заслуги перед діаспорою у Росії в галузі культури, громадської роботи, правозахисту, церковної діяльності, журналістики та захисту доброго українського імені».Нагадаємо, що переможець визначається в січні місяці за свою діяльність протягом останнього (тобто, минулого) календарного року.

В минулому році премія була призначена за діяльність в «галузі культури і громадської роботи». Можна стверджувати, що це основний, так би мовити, «стандартний» блок діаспорної роботи, над яким працює переважна більшість діаспорних активістів. Але не будемо забувати й про важливість інтелектуальної роботи – журналістики, написання досліджень, лекцій. Також не забуваймо й про етичний аспект роботи – правозахист, індивідуальні протести, журналістику етичного напрямку. Є також і духовна діяльність, спрямована на розбудову Церкви і поширення християнства у діаспорі. Активісти останіх трьох згаданих напрямків  також є у Росії, хоча в меншій кількості, ніж в Західній діаспорі. Тому ми прохаємо кореспондентів надсилати звіти про роботу всіх чотирьох згаданих напрямків (культурницький, інтелектуальний, етичний і духовний). Можлива меценатська діяльність, вона  також є важливою, хоча, на жаль, не була відзначена окремою графою в визначенні номінації, тому в даному випадку вона входить у загальну графу «громадська робота». Не забуваймо й про меценатів.

Ми сподіваємося, що з вашою допомогою ми зможемо визначити достойного переможця за 2016 рік. Не будьте байдужими, пишіть нам про кращих людей діаспори і, таким чином, підтримуйте їх роботу.

Пишіть нам на адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Редакція «Кобза – українці Росії»

На світлині: Володимир Павук, Українець року у Росії (2015 р).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка