Алла Акіменко, редактор «Кобзи»

Прохання зустрітися із пані Аллою Акіменко

Дорогі делегати Всесвітнього форуму від Росії!

До VI Всесвітнього форуму українців залишаються лічені дні. Кожний із нас переживає ці миті з великим нетерпінням, всі ми перебуваємо і очікуванні свята, яке буває лише раз на п»ять років. Вже скоро Золотоверхий Київ вітатиме свою діаспору з усього світу!

Наша редакція знайшла можливість надіслати свого кореспондента на цей важливий захід світового українства. Редактор «Кобзи» пані Алла Акіменко (Суми) буде присутня у Києві і представлятиме нашу редакцію як кореспондент.

Прохання до делегатів із Росії зустрітися із нею, розповісти про життя вашої організації, надати друковані матеріали, дати інтерв»ю, обмінятися контактами. Якщо ви бажаєте передати матеріали особисто для мене – головного редактора «Кобзи» Василя Коломацького – ви це також можете зробити через пані Аллу Акіменко. Відвідати Форум особисто я не зможу.

В нашій редакції пані Алла відповідає за інформацію із регіональних організацій, тому нагода зустрітися з нею в рамках Форуму допоможе кращому контакту між «Кобзою» і регіональними організаціями. Ми шукаємо нових кореспондентів, а також закликаємо вже діючих до продовження співпраці. В нинішній момент «Кобза» є єдиним ЗМІ, який приділяє увагу всім регіональним організаціям українців Росії, тому ми прохаємо надсилати нам репортажі про життя ваших громад. В даний момент це найкраща нагода розповісти світу про життя українців Росії.

Особливим інтересом сайту є тема порушення національних прав українців Росії. Якщо у вас є відповідні факти, просимо передати кореспонденту «Кобзи».

Нам в редакції відомо, що в делегацію на Форум активно намагаються проникнути особи, що не мають стосунку до нашого українського руху. «Кобза» зацікавлена отримати фото підозрілих осіб і назви регіонів, які вони представляють. В подальшому ми спробуємо проаналізувати фото-матеріал і повідомимо читачам про наші висновки.

Ми бажаємо делегації українців Росії плідної роботи в рамках Форуму, а також сердечної  і теплої зустрічі із землею наших предків – ненькою Україною.

Хай вам щастить!

Василь Коломацький

головний редактор, «Кобза – українці Росії»

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На світлині: Алла Акіменко, редактор «Кобзи»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка