Також маємо редакційне прохання

Дорогі читачі!

З 17 лютого ц.р. наш сайт не працював близько двох тижнів. Ми перепрошуємо за цей прикрий збій у нашій роботі.

Причиною збою стала накладка кількох подій і наш невірний аналіз ситуації. По-перше, трапився технічний збій (про що ми зрозуміли із запізненням). По-друге, стався він в момент продовження контракту за хостинг. По-третє, в цей же час Василь Коломацький перебував в Україні з довгим візитом (і з обмеженими фінансами), а тому не міг повноцінно вирішувати організаційні питання. Таким чином, лише після повернення Коломацького до Канади ми змогли проплатити хостинг, а вже потім вирішити технічну проблему. Це, напевно, був найдовший збій у роботі, принаймні за останні 5-7 років. Ще раз приносимо вибачення. Тих, хто турбувався, можемо запевнити: ФСБ не мала жодного стосунку до цієї події − вина цілком наша.

Читачам ми можемо впевнено сказати: «Є ще порох у порохівниці!». Весь цей час редакція працювала. Матеріали готувалися і нині виставляються, хоча із запізненням.

Користуючись нагодою, ми просимо українських журналістів і громадських кореспондентів із регіонів писати нам репортажі, замітки, особливо цікаво побачити публікації про Шевченківські дні, що наближаються. Ще років вісім тому нам писали з десятка регіонів про те, як проходили свята у місцевих громадах. Просимо не забувати нас і надсилати святкові репортажі й нинішнього року.

Також маємо редакційне прохання. Якщо серед Вас є волонтери, які бажають допомогти «Кобзі» переглядати Фейсбук-сторінки на предмет пошуку матеріалів про життя українців Росії, просимо звернутися у редакцію на емейли Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Маючи додаткову інформацію із соцмереж, ми змогли б більш активно контактувати із регіонами і висвітлювати життя громад. Саме ця ділянка роботи потребує особливої уваги.

Будьмо в контакті!

Редакція «Кобзи»

На світлині: Василь Коломацький: перебував у відпустці в Україні, а «Кобза» була відключена…

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка