«Кобза» звертається до всіх, кому хоч щось відомо про останні дні роботи Бібліотеки української літератури в Москві, про нинішню долю працівників книгозбірні та її книжкового фонду

Шановні читачі!

Нещодавно на нашому сайті була опублікована велика стаття редактора «Кобзи» Віктора Гіржова про непросту історію єдиної в Росії Бібліотеки української літератури в Москві, про гоніння на неї і, як наслідок повне закриття книгозбірні рішенням російської влади. Але бібліотеки, напевно, як і люди, живуть до тих пір, допоки про них пам’ятають.

Тож, ми звертаємось до вас із настійним проханням: пишіть нам про ще невідомі факти діяльності БУЛ в останній період її роботи, про нинішню долю працівників бібліотеки. Можливо комусь вдалося отримати книги в Центрі слов’янських культур Бібліотеки іноземної літератури в Москві, які колись належали БУЛ. Може у когось збереглися цікаві світлини, пов’язані з роботою бібліотеки, її відомими гостями. Також, редакція готова взяти інтерв’ю в кожного, хто в тій чи іншій мірі обізнаний з діяльністю БУЛ, володіє інформацією, що раніше ніде не була опублікована. Нам все буде цікаво і отриману інформацію ми неодмінно оприлюднимо на сайті.

Чекаємо ваших листів, повідомлень. Ми все ж сподіваємось, що Бібліотека української літератури рано чи пізно відродиться в Москві і знову широко відчинить двері усім, кому близьке українське слово, українська проза й поезія.

Наші адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Редакція сайту «Кобза» українці Росії»


На світлині: Вивіска на Бібліотеці української літератури. Приміщення колишньої БУЛ біля Ризького вокзалу в Москві.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка