Український вуз подякував головному редактору «Кобзи» за значний внесок у дослідження історії університету

До Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка 16 жовтня завітали дослідники історії Сумщини -  письменник, випускник цього вишу  Аркадій Поважний, та представник української діаспори в Канаді, головний редактор сайту «Кобза» Василь Коломацький. Про це повідомляє сайт СумДПУ.

«Почесних гостей зустрічали ректор університету Ю.О. Лянной та завідувач музею історії СумДПУ Я.М. Кущ, - йдеться у повідомленні. -  Підсумком зустрічі стало передання до університетського музею особистого архіву ректора Сумського педагогічного інституту (1959 – 1968 рр.) Ялового Федора Михайловича. В архіві, з яким тепер будуть працювати фахівці-історики, зберігаються цінні для історії університету документи, записки та листи, спогади Федора Михайловича. За домовленістю сторін архів буде оцифровано та викладено у вільний доступ».

СумДПУ імені А.С. Макаренка висловив щиру вдячність Аркадію Поважному та Василю Коломацькому за значний внесок у дослідження та збереження історії університету.

Джерело: https://www.sspu.edu.ua/news/u-pedagogichnomu-pogliblyuyut-vivchennya-istoriji-universitetu

На світлинах:

1. Василь Коломацький під час зустрічі в Сумському педагогічному університеті

2. Учасники зустрічі (справа -  наліво): ректор Юрій Лянной, Василь Коломацький, письменник Аркадій Поважний, проректор Юрій Штика

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка