Вас цікавить iсторiя українських поселень Поволжя? Про неї тепер можна дізнатися із сайту http://www.srrc.seun.ru/ukrvolga , який в Iнтернетi відкрито групою саратовських ентузiастiв.

Вас цікавить iсторiя українських поселень Поволжя? Про неї тепер можна дізнатися із сайту http://www.srrc.seun.ru/ukrvolga, який в Iнтернетi відкрито групою саратовських ентузiастiв. На чудово оформлених сторінках цього Web-проекту трьома мовами – українською, російською та англійською можна не тільки знайти серйозні наукові статті, які розглядають трьохсотрічну iсторiю українських поселень від Саратова до Астрахані, матеріали етнографічних експедицій та iншi iсторичнi документи, а також познайомитися з творчістю поволзьких українців, з їх народними піснями, обрядами, записаними в цих областях ще понад сто років тому, прислів’ями цих місць. На сайтi можна прочитати  твори сучасних українських поетів i прозаїків, які живуть в Саратові, прослухати записи українських пісень у виконанні теж сучасного саратовського гурту «Балагури». Для своїх земляків українського походження i для всіх тих, хто бажає прилучитися до світу українського слова, до нашої найдорощої спадщини, основи нашої загальнонаціональної культури та духовності – нашої української мови, автори сайту розробили курс з її вивчення.

Сайт планується розширювати, i вже з нового 2005 року тут додатково буде розмащуватися газета з новинами українського життя поволзького реґiону, iнформацiєю про взаємини між українськими громадами Низового Надволжя та іншими діаспорами світу, тут буде також сторінка для дітей, домашня сторінка “Господарюємо по-українськи” i ще багато чого корисного.

Автори сайту, а це кандидат історичних наук I.I.Шульга та О.Г.Настенко будуть радi привітати українців з цілого світу i людей інших національностей  на сторінках цього електронного видання та робитимуть все, щоб кожен почував себе тут як  удома, в рідному й приємному оточенні та знайшов для себе багато цікавого.

Нагадуємо адресу цього поволзького сайту: http://srrc.seun.ru/ukrvolga

Шановні земляки, чекаємо на ваші відгуки.

О.Г.Настенко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка