З "Народним Оглядачем" зв'язався голова Громади Українців Челябінської Області "Троянда" п.Василь Вексей. Він поповідомив, що виступає від імені Асоціації Українців Уралу (з центром в м.Єкатерінбурґ), до складу якої входить і "Троянда". Українці Уралу щиро вболівають за долю України у цей переломний момент.

Публікуємо матеріал Народного Оглядача про реакцію Товариства "Троянда" (Челябінськ) на події в Україні. З точки зору директора КОБЗИ хотів би зауважити, що подібні висловлення на адресу шахтарів - громадян України є некоректними. І наприклад самі ж кияни приймають їх набагато приязніше ніж сказано словами голови "Троянди". Публікуємо матеріал із обов"язку поширювати інформацію, а не із згоди із висловленою думкою.

Тим більше, що загроза сепаратизму почала серйозно вимальвуватися і треба думати про солідарність регіонів в першу чергу, шановний Василю Васильовичу.

 

Василь Коломацький, КОБЗА

 

 

 

З “Народним Оглядачем” зв’язався голова Громади Українців Челябінської Області “Троянда” п.Василь Вексей. Він поповідомив, що виступає від імені Асоціації Українців Уралу (з центром в м.Єкатерінбурґ), до складу якої входить і “Троянда”. Українці Уралу щиро вболівають за долю України у цей переломний момент. Душею та думками вони разом з патріотами, що зібрались на Майдані Незалежності в Києві. Українці Уралу пишаються своїм народом, який у ці дні показав усьому світові, що є справжньою НАЦІЄЮ.

 

Завтра, 28 листопада, в греко-католицькій церкві Челябінська відбудеться молебень за Україну.

 

Пан Вексей також повідомив, що серед Українців Уралу сьогодні найбільш популярні такі думки:

 

1. Янукович, Кучма та їх команди мусять бути притягнутими до суду. Всі гроші, які вони наворовали з бюджету на проведення цієї брутальної виборчої кампанії треба відшкодувати за рахунок конфіскації підприємств, які вони свого часу “прихватизували”.

 

2. Ті шахтарі зі сходу України, які ешелонами прибувають до Києва і все ще продовжують виступати за Януковича та за входження до Росії – можуть тими ж самими ешелонами їхати в Росію. Там багато вугільних басейнів у Сибіру. Якщо їм не подобається Україна – то чому б не уїхати в Росію.

 

Від “Народного Оглядача”: Тут треба відмітити на захист шахтарів, що переважна їх більшість після приїзду до Києва уходять з табору прихильників Януковича і приєднуються до протестувальників на Майдані Незалежності. Так з приблизно 60 тисяч, що приїхали за останні два дні, на мітингу у Залізничного вокзалу на підтримку Януковича було біля 20 тисяч, ввечері їх залишилось біля 5 тисяч. І як нещодавно передав канал СТБ, з ранку їх було біля 300 чоловік.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка