Виставка українського клубу „Червона Калина” на фестивалі «Вінок дружби»Що українці Златоуста підготували до чергового міського національно-культурного форуму «Вінок-дружби»

На початку листопада в Златоусті пройшов Четвертий фестиваль національних культур „Вінок дружби”. На жаль, організація самого фестивалю була невдалою. Організатори цього проекту не змогли самі належно його підготувати. Але наш український клуб дуже ретельно готувався до міського фестивалю з усіх номінацій. До виступів колективів та солістів були готові дует Тамари Резепіної та її дочки Уляни виконав „Цвіте терен”, Тетяна Ваганова – „Одна калина”, а Михайло Костин „Очі волошкові”. На виставку прикладного мистецтва – картини та вироби з каменю Юрія Філонова, вишивки майстринь з нашого гуртка „Скриня”; а про національні страви годі й говорити! Та ніхто, крім нас, самих учасників, не дивився на ті виставки й виступи. Бо ніякісінької реклами не було, не було ніякого журі, ні пізніше ніякого обговорення цього великого й важливого заходу.

Для номінації „Національна сім’я” наша родина Романець підготувалась якнайкраще. Бабуня Раїса Павлівна наготувала вареників у макітрі, принесла своїх знаменитих мочених яблук, мама Ганна Романець зшила доньці Лері національний костюм, а сама Валерія з татком Олегом та дідусем Миколою Степановичем склали й надрукували свій „Родовід” з родословним древом, всі разом були готові на сцені декламувати вірша, байку та заспівати пісню „Розпрягайте, хлопці, коні”. Та їм зовсім не вдалося себе показати, а їх страви та родовід ніхто й не бачив, окрім членів нашого клубу.

Але ми не зважаємо на всілякі тимчасові негаразди, на байдужість чи низьку культуру деяких чиновників, а продовжуємо собі збиратися, співати, шити-вишивати, узнавати через Інтернет про події в рідному краї, про різні погляди на них... Поряд з нами завжди немало добрих друзів і з росіян, з татарів, башкирів, вірменів, людей широких поглядів, з високою внутрішньою культурою. В нашому клубі продовжуємо знайомитись з культурою України. Намагаємося дотримуватися рідних традицій, звичаїв свого народу, інакше кажучи, потихеньку вибудовуємо тут собі свою духовну Україну. Щоб наші діти та онуки не забували свого коріння, щоб вони пам’ятали, чиїх батьків діти.

«Україна - рідна мати моя!»

Галина Членова та Раїса Романець.

Ольга Карімова.

Родина Романець на фестивалі

Члени українського клубу на міському фестивалі «Вінок дружби»

На світлинах: Виставка українського клубу „Червона Калина” на фестивалі «Вінок дружби». «Україна - рідна мати моя!» Галина Членова та Раїса Романець. Ольга Карімова. Родина Романець на фестивалі. Члени українського клубу на міському фестивалі «Вінок дружби».

Лідія КОБЗАР.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка