Земляки-житомиряни Романуха Ніна, Беркита Андрій, Парубок ГалинаУкраїнський клуб „Червона Калина” із Златоусту на святкування 250-річчя міста Сатки

Ще на початку літа наш український клуб „Червона Калина” разом з національними громадами татар, башкир та вірменів отримав запрошення від адміністрації сусіднього міста Сатки на святкування 250-річчя їх міста. Нам дуже приємно, що про наш клуб знають на всьому Південному Уралі.  

Та поїздка залишила надзвичайно яскраві спогади. Початок вересня був по-літньому теплим та лагідним. Місто Сатка 6 вересня привітно зустріло гостей чистими, святково прикрашеними вулицями  затишного, провінційного містечка, яскравими барвами розкішних квіткових клумб, радісними усмішками, щирими вітаннями, бездоганною організованістю свята.

Вся головна вулиця міста з веселою назвою Сонячна була суцільним ярмарком, де і ми, українці, мали своє місце, куди підходили люди, пригощались національними стравами, роздивлялись наші рушники, співали з нами українських пісень, просили: Давайте ще оцю... А отаку знаєте? Розпитували, чи не з самої України приїхали, і все дякували: Ми тут з вами рідного повітря вдихнули, наче на Вкраїні побували!

Вдень разом з гостями з різних близьких і далеких міст наша делегація українського клубу „Червона Калина” у складі музичного керівника Андрія Беркити, соліста Юрія Філонова, Любові Скороходової, Людмили Подставкіної (Джум), Галини Лаврешової, Людмили Яковлєвої та Лідії Кобзар-Шалдуги брали участь в гала-концерті, а потім – в народному гулянні на центральному майдані. Баян Андрія  Беркити та дзвінкий голос Людмили Джум нікого не лишили байдужим.

А теплого, ясного вечора нас привезли на стадіон, де проходило грандіозне феєричне свято з парадом усіх трудових та творчих колективів міста, з оригінальним концертом місцевих артистів. А на завершення – до самої півночі співали Таїсія Повалій та Микола Басков, в тому числі й немало українських пісень, адже їх знають і люблять всюди. Свято завершилось  лазерним шоу та розкішним фейєрверком. Ми повернулись до готелю і ще довго не могли заснути, співали різних пісень разом з нашими земляками-українцями, представниками вірменської діаспори, татарського та башкирського центрів міста Златоусту.

В місті Сатка делегація із Златоусту.

А мій милий вареничків просить.

Ой що ж то за шум учинився.

На світлинах: Земляки-житомиряни Романуха Ніна, Беркита Андрій, Парубок Галина. В місті Сатка делегація із Златоусту. А мій милий вареничків просить. Ой що ж то за шум учинився.

Лідії КОБЗАР-ШАЛДУГА,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка