Герб Тамбовской областиНа фестивалі в Австрії карпатські “Дикі танці” допомогли 10-літній тамбовській співачці стати першою зірочкою вокального конкурсу

Юна Дарiя Єлiсєєва зТамбовської області з піснею української співачки Руслани Лижичко перемогла в Міжнародному музичному конкурсі "Сузір'я Відня - музика, гармонія, мистецтво", що проходив в Австрії. Про це говориться в спеціальному повідомленні Управлiння по зв'язках з громадськістю адміністрації Тамбовської області. У конкурсі взяли участь більш як 50 юних вокалістів з різних країн світу.

Росію представляли 6 учасників конкурсу, троє з них - жителі Тамбовської області, - розповіли в Управлiнні. 10-літня Даша Єлiсєєва виконала композицію української співачки Руслани Лижичко "Дикі танці" англійською мовою, а також пісню "Синьоглазка".

Дарiя вчиться в Уваровськiй дитячiй музичній школі. Вона неодноразово брала участь в різних фестивалях і конкурсах, у тому числі "Зірочки Уварова". На регіональному фестивалі "Тамбовська карусель" вона визнана гідною вищого звання лауреата і головного призу.

Дмитро ДЕНИСЕНКО.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка