Одна із учасниць фольклорного ансамблю «Терем» Воронезького держуніверситету

Фольклорний ансамбль «Терем» з Воронезького держуніверситету став лауреатом Міжнародного фестивалю фольклору і ремесел «Дванадцять ключів»

Давні друзі воронезького українського культурного центру «Перевесло» — фольклорний ансамбль Воронезького державного університету «Терем», повернулися з перемогою з XI Міжнародного фестивалю фольклору і ремесел «Дванадцять ключів», що відбувся 1 липня 2017 року у Вєнєвському районі Тульської області. Колектив отримав диплом лауреата фестивалю другого ступеню.

В конкурсній програмі брали участь більш як 70 колективів і солістів з Московської, Тульської, Тверської, Липецької, Тамбовської, Білгородської, Рязанської, Костромської, Володимирської, Курської областей, а також з міста Полоцьк (Білорусь) і міста Рівне (Україна).

Концертна програма «Терему» складалася з народних пісень, у тому числі українських, які фольклористи зібрали в Воронезькiй областi в різні роки. Неповторне багатоголосся, соковиті тембри голосів і захопленість учасників ансамблю підкорили багаточисельних глядачів фестивалю. Нагадаємо, що керує ансамблем «Терем» доцент катедри етномузикологiї Воронезьського державного інституту мистецтв Галина Хрістова.

Як наголошується в повідомленні прес-служби Воронезьського державного університету, окрім диплома лауреата, ансамбль «Терем» отримав спеціальний приз фестивалю – національний музичний інструмент гуслі.

Вiтаємо з чудовим виступом на фестивалi!

Наталя Липко

Джерело: http://pereveslo-vrn.com/?p=2830#more-2830


На світлинах: Одна із учасниць фольклорного ансамблю «Терем» Воронезького держуніверситету. Фольклорний ансамбль «Терем» - давні друзі воронезького українського культурного центру «Перевесло».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка