Логотип фестивалю «Вороніж багатонаціональний»

На землях Східної Слобожанщини продовжує жити українська народна культура

Олена Хижніченко з села Підколоднівки Богучарського району з піснею Надії Шестак «Мамо, тобi низесенько вклонюся» та Олександра Дєгтярьова з Ольховатки з народною піснею «Варенички» стали учасницями гала-концерту VII обласного фестивалю «Вороніж багатонаціональний», який пройшов у Бобровському районному Палаці культури 31 жовтня 2017 року. Крім того, з українським танцем «Гопак» виступив хореографічний колектив з Боброва під керівництвом Данила Мещерякова.

Вперше за час проведення фестивалів гала-концерт вирішено було провести не в Воронежі, а в районному центрі.

Як повідомляє прес-служба уряду Воронезької області, традиція проводити фестиваль взаємозбагачення національних культур народів, які проживають на території області, була закладена в 2011 році губернатором Олексієм Гордєєвим і Національною палатою. З кожним роком зростає кількість його учасників, розширюється програма.

Перед початком концерту у фойє Палацу культури пройшла виставка, підготовлена ​​силами Будинків Дружби Бобровського, Богучарського, Кантемирівського та Борисоглібського районів. Тут гості знайомилися з предметами побуту, культури й мистецтва, національною кухнею та одягом різних народів.

У гала-концерті свої музичні, вокальні та танцювальні традиції представили грузини, вірмени, євреї, узбеки, корейці, молдавани, українці, турки, киргизи й чеченці. Всього на сцену цього дня вийшли 34 учасники − представники 15 національностей із 25 муніципальних районів та міських округів Воронезької області.

Джерело: Сайт Українського культурного центру «Перевесло»


На світлинах: Логотип фестивалю «Вороніж багатонаціональний». Біля експонатів виставки, що представляють українську культуру. Олена Хижніченко. Олександра Дєгтярьова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка