Водій маршрутки на Воронежчині, виходець з України, роздає своїм юним пассажирам цукерки

37-річний Олексiй Курченко, водій маршрутки №7, що їздить мiстом Лiски Воронезької областi, завжди пригощає юних пасажирів цукерками.

Олексій народився в Українi. До Лiсок переїхав 16 років тому i почав працювати водієм.

– Вирішив радувати маленьких дітей, яких рано вранці везуть у дитячий садок. На виході почав пригощати їх карамельними цукерками. Діти беруть, але соромляться. «Спасибі» кажуть пошепки. Спочатку пригощав маленьких, потім став пригощати школярів і студентів. Всi, як правило, дивуються, — розповiв Олексiй Курченко.

Автобус № 7 їздить по всьому місту — від цукрового заводу до центральної лікарні. За маршрутом — декілька шкіл і дитячих садків. Як вияснив кореспондент iнформагенцiї РІА «Воронеж», що й розповiв про незвичного водiя, за один рейс Олексій роздає від одного до двох кілограмів цукерок.

– Цукерки купую на кінцевій зупинці. В основному беру свої улюблені: «Дюшес», «Барбарис». Сам ласун і знаю, що солодке підвищує настрій. Мені здається, що багатьом у житті не вистачає позитиву. Часто пасажири сидять у салоні з задумливими і стурбованими обличчями. Мені хочеться, щоб люди частіше посміхалися, — поділився думками Олексій Курченко.

Джерело: сайт Українського культурного центру «Перевесло» (м. Вороніж)


На світлинах: Водій «солодкого маршруту» Олексій Кучеренко. Є надія, що ці діти, ставши дорослими, ніколи не прийдуть в Україну зі зброєю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка